Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten Kombit szűz lányok...

Canesten Kombit szűz lányok is alkalmazhatják?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, de ha jót akarsz magadnak, akkor inkább menj el nőgyógyászhoz és olyat szedj, ami használ is
2010. jún. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Az alábbi esetekben csak a kezelőorvossal történt megbeszélés alapján alkalmazható:

- amennyiben a betegség először fordul elő,

- amennyiben az elmúlt 12 hónapban több mint 4 alkalommal fordult elő gombás fertőzés."


doktorbácsival kellene beszélgetned elöbb...

2010. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, én is használtam, nekem bevált. Viszont szerintem csak akkor használd, ha már volt gombád, és saját bőrödön tapasztalva tudod, hogy milyen az, nemcsak netes leírás alapján. Ha még nem volt ilyened, inkább menj orvoshoz, ezerféle bakteriális betegséged lehet.
2010. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, nem vagyok szűz, csak anyukámnak még nem beszéltem róla. Folyásom van,ami most kicsit felerősödött , és zavar és már egyre inkább erre a Candidára hasonlít, amiket olvasgattam interneten:S Még lenne egy kérdésem.. anyukám mondta, hogy az ő nőgyógyásza a kefírt ajánlotta.. de most nemtudom,mert van ahol azt olvastam hogy nem jó, van ahol igen.. most akkor melyik?:S
2010. jún. 3. 18:32
 5/7 anonim ***** válasza:
menj el nőgyógyászhoz, ne kefirezz meg ilyenek....
2010. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"amiket olvasgattam interneten". Ebből szoktak a legnagyobb baromságok meg félrediagnosztizálások történni. Menj el orvoshoz!
2010. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Valakinek a Canesten Combi szart se ér mint pl nekem és csak 2500 Ft-ot dobsz ki az ablakon.

2. Menj el nőgyógyászhoz hadd állapitsa meg ő mi a bajod

3. Ha hüvelygombád van csak az orvos tud neked felirni normális gyógyszert és ezek bizony VÉNYKÖTELESEK


Nekem egy elég erős gombaölő kapszulát irt fel az orvos, 2 db kapszula van benne hetente kellett bevenni, már az első bevétele után megszünt a problámám!


Menj el szépen az orvoshoz még1szer javaslom, ő segit neked és ir fel gyógyszert a problémádra! Félni nem kell től, látott már olyat hidd el, újat nem mutatsz neki!

2010. jún. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!