Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom külföldön él,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom külföldön él, havonta jön haza pár napra. Szükséges lenne fogamzásgátlót szednem? (gumit nem használunk, "kirántásos módszerrrel" csináljuk) Melyik erre a helyzetre a legjobb védekezési módszer?

Figyelt kérdés
1 éve együtt vagyunk eddig még nem volt semmi gond. Eddig még nem szedtem semmilyen tabit.
2010. febr. 4. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
az óvszer nem drága és nemcsak a terhesség ellen véd hanem a betegségek ellen is. felesleges a fogamzásgátló.
2010. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha teljesen biztos hogy nincs semmi "baja" "kint"ről, akkor nem szükséges arra a pár napra bogyót szedni. Felborítanád vele a hormonháztartásodat.
2010. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
A "kirántásos módszer" elég szerencsejáték fílinges, szerintem használjatok óvszert, párszáz forint. A tabletet felesleges scak összekutyulja a szerevzeted.
2010. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
azoknak a nőknek akik így védekeznek ahogy te egyharmaduk teherbe esik egy év alatt. tablettát nem érdemes szedned ha csak pár napot vagytok együtt de ha nem akarsz teherbe esni akkor védekezz óvszerrel, vagy legalább hüvelykúppal és megszakítással együtt mert az amit most teszel nem védekezés.
2010. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ha a kirántásos módszer és a tabletta közóül kéne h válasszak, egyértelműen a tabletta lenne.

én nagyon félnék h teherbe esek, egész szex alatt ez forogna az agyamba, nemmellesleg h a pasinak sem túl élvezetes h egyfoyltában kikell húznia, mikor éppen elélvezne és sosem élvezhet el benned normálisan.

2010. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha nem akartok gyereket akkor használjatok gumit.

A szerencse nem fog mindig mellétek állni.

2010. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért ekkora dolog felhúzni egy óvszert?!Hmm...Sosem értettem...
2010. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy nem nagy dolgo gumit használni, de azért nem használjuk mert nem igazán szeretjük...
2010. febr. 4. 20:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Nembaj ha nem szeretitek...a kisbabával biztosan sokkal jobban ellesztek majd;)
2010. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
jaj, ezt sose értettem.. a gumi csorbitja az élvezeteket, de az, h a legjobbkor ki kell venni, az nem?? elárulok neked vmit. ha nem védekezel, akkor előbb - utóbb, terhes leszel. ezt a 14-15 éves kislanyok szokták bevenni, h igy nem lehet teherbeesni. szóval, sztem inkabb gumi. de ha már ennyire nem szeretitek, akkor meg inkabb a tabi. nem borit fel semmit. szebb lesz a bőröd, csökkenti a méhnyakrák kialakulását, nem fogsz annyira görcsölni, kevesebb lesz a vérzés mennyisége is. na, mit döntesz?
2010. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!