Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb 4 hete használok napi egy...

Lujz 1234 kérdése:

Kb 4 hete használok napi egy alkalommal orrsprayt. Ez már függőségnek számít?

Figyelt kérdés

2017. dec. 30. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A függőséget nem (csak) a használat gyakorisága alapján határozzák meg, hanem hogy képes vagy-e a megállni a használatát vagy kialakul-e olyan mentális vagy testi függőség ami erősebb mint az akaratod. Ha igen, mert minden nap használnod kell különben elvonási tüneteket okoz, akkor függő vagy.
2017. dec. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amiota nem hasznalom sose dugul be! /7 eve kb./ Atveres! Tonkreteszi az orr nyalkahartyat. Gyogyszeripar! Szedj nagy dozisba vitamint! Dr. Lenkei
2017. dec. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyit is ír a papír 5 napot. Akkor szerinted?

2 jó módszer van a leszokásra az egyik, hogy a bal oldalra mostantól sohase cseppentesz. Ha végre kidugul magától, akkor elhagyod a jobb oldalon is.

A másik a hámosító orrkenőcs: ung. nasale. receptre, de akkor azonnal teljesen el kell hagynod mindkét oldalon, és csak ezt használni. Az orrbemenetbe szabad kenni, és lefekve várni, hogy a testhőtől felmelegedva lecsusszanjon.Pálcika, orrba nyúlkákás tilos!

2017. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért az sem mindegy,hogy mi miatt használod.Az allergia elleni spray-ket hosszabb ideig is lehet használni.Egyébként használ?Már több orrspray-t próbáltam,de amelyik jó volt annál mindig eltolódott a következő befújás ideje.Mindig csak akkor használtam újra mikor éreztem,hogy gond van.A tünetek is megszűntek meg a spray használata is fokozatosan elmaradt.
2017. dec. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!