Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyszeri alkalommal lefekudtem...

Egyszeri alkalommal lefekudtem a barátommal úgy h nem vedekeztunk és rá 2-3 napra nagyon erősen kezdett viszketni a végbélnyilásnál és akörül is és a nemiszervem . Lehet hogy elkaptam valamit? 16/L

Figyelt kérdés

Nagyon félek orvoshoz menni és ha nem muszáj akkor nem szeretnék elmenni. Lehet köze ennek ahhoz hogy nem vedekeztunk? Vagy lehet h valami teljesen másról van szó (olyan viszketés amely két nap múlva elmúlik magától, vagy mondjuk egyéb fertőzés)?

(nem kritikát,hanem segítséget!!!)



2017. nov. 26. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elkaptál valamit. Mindkettőtöket kezelni kellene, gondolom neki már régóta viszket, kedves tőle, hogy nem szólt előre.
2017. nov. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg gomba.Kisertelezhetsz pl. canesten kremmel es kuppal. De dokilatogatast javasolnek, amugy is kellene rakszures is, ha szexualis eletet elsz. O vesz kenetet es az alapjan ir gyogyszert/kupot.Megjott azota?
2017. nov. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak többsége tünet nélkül hordozza a fertőzéseket, és csak a nő érzi a tüneteket, ha elkapja. Így mindenképpen a barátodat is ki kell kezelni, különben odavissza adogatjátok egymásnak, és ezzel te húzod a rövidebbet. Ha szexelni tudsz (főleg védekezés nélkül), akkor orvoshoz menni is tudsz. A dokibak mondd, hogy a barátodnak is írjon fel valamit.

21N

2017. nov. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, elkaphattál, irány doki.
2020. márc. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És ha mákod van, csak gomba, nem lapostetű, rüh, és terhes se vagy...
2020. márc. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!