Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelygomba okozhat maradand...

A hüvelygomba okozhat maradandó "károsodást"?

Figyelt kérdés
Egyik nap elmentunk a barataimmal inni es nemtudom hogy mik voltak nem emlekszem semmire, de azt mondtak valaki odanyult nekem es nem volt tul tiszta a keze. Ra par napra lefekudtem a baratommal es utana kovetkezo nap elkezdett viszketni a csiklom es a huvely bejartaom korul es kiuteses lett es eg. Neki fajt a kalap resze, es mintha egesi serulese lenne ugy nez ki az egesz es tele van piros es feher foltokkal. O holnap megy el urologushoz mert ez 100% hogy gombas fertozes, de en meg nem mehetek el dokihoz mert most jott meg. Attol felek hogy a fertozes esetleg foljebb megy a huvelyembe vagy foljebb es esetleg a kesobbiekben problemaim lesznek. Kenegetem canestennel es trevocortal ami elmeletilg segit. Valaki tudna nekem tanacsot adni vagy valami? Iszonyatosan aggodom a baratom egeszsege miatt is meg a sajatomert is! Valaszokat elore is koszonom. 15/L
2018. jan. 2. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár napon nem fog múlni a dolog, ha közben kenegeted, kezelgeted is.


Viszont kérlek a saját érdekedben, ne engedd, hogy idegenek taperoljanak, illetve amikor lefekszel a barátoddal, akkor húzzon gumit! Nem hiszem, hogy hiányzik neked egy abortusz...

2018. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsot. :) szedek fogamzasgatlot azzal nincs gond. Es a jelenlegi paromon kivul nem volt meg mas partnerem.
2018. jan. 2. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Jaj, akkor nem szóltam! Nem gondoltam volna, hogy ilyen fiataloknak is felírják már a fogamzásgátlót.

A más partnert pedig arra értettem, hogy írtad, hogy "valaki odanyult nekem es nem volt tul tiszta a keze".


Kenegesd tovább, Canestent a barátodnak is adhatsz. Mihelyst elmúlik a fertőzés, menj te is dokihoz, illetve a teljes gyógyulásig mindenképpen használjatok óvszert!

2018. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*Nem a fertőzés múlik el, hanem a menstruációd.
2018. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Haat azon az esten nem a baratommal voltam o elutazott hanem az egyik osztalytarsam nyult oda de semmi tobb nem tortent. A baratomnak en is tanacsoltam es el is mentek venni de meg egyenlore nem lett jobb szegenynek..😔
2018. jan. 2. 20:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Ovszert hasznalnank de megbeszeltuk hogy a biztonsag kedveert addig nem szeretkezunk. Csak en tenyleg attol felek hogy tovabb terjed es peldaul ha majd a kesobbiekben majd kisbabat szeretnek akkor ez miatt majd nem lehet..tudom korai meg ezen gondolkozni de en megprobalok a jovore is gondolni.😕😔
2018. jan. 2. 20:14
 7/8 anonim ***** válasza:
nagynénémnek 20 éve is felírták mikor 14 éves volt
2018. jan. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem gombás fertőzés, hanem nemi herpesz. Sok sikert hozzá.
2018. jan. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!