Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » December 23-án kellett volna...

December 23-án kellett volna megjönnie, előtte 2 héttel 1 héten keresztül barna pecsételés volt, alatta beteg voltam,4 napja fájnak a melleim ami csak mensi előtt szokott, mitől lehet, hogy nem jött meg és mennyire baj ha már 10 napja késik?

Figyelt kérdés
Betegség alatt nagyon köhögtem, fájta fejem, lázam is volt, sokféle gyógyszert szedtem. A barnázás csak pecsételés volt, tehát nem folyt, de 1 hétig tartott pont. 4 napja fájnak a melleim viszont az előző mensimnél semmi előjel nem volt. Normális az ha késik barnázás után ill. mitől lehet ez? Terhességen kívül természetesen.

2018. jan. 2. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a barnázás lett volna a menstruáció. Viszont nem lökődött le teljesen aminek kellett volna, szóval rövid időn belül meg fog jönni megint, azért fájnak a melleid is. Legalább is nálam így volt. Kb 2 hétre rá megjött újra és akkor már rendesen.
2018. jan. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. jan. 3. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!