Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet a barnázás?

Mitől lehet a barnázás?

Figyelt kérdés
38 hetes kismama vagyok. Tegnap volt méhszáj vizsgálatom, ahol már csak 1000es méhszájérték volt. Este elkezdtem barnázni, ma is egész nap. Reggel voltam bent laboron, illetve kaptam előjegyzést holnapra programozott császárra. Van fogadott orvosom, de nem szerettem volna neki szólni a barnázásról, mert féltem hogy már ma befektet. Plusz a hasam alja olyan menses szerűen görcsöl, de folyamatosan. Mi lehet ez?

2018. jan. 4. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
A saját és a kisbaba érdekében is mondd el az orvosnak! Nem tudjuk mitől lehet, millió oka lehet, viszont csak a doki segíthet. Értem, hogy félsz, a helyedben én inkább befeküdnék hamarabb, minthogy valamilyen komplikáció lépjen fel.
2018. jan. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!