Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van velem? (barnazas)

Mi van velem? (barnazas)

Figyelt kérdés
Nagyjabol beallt mar a menzeszem viszont 22en kellett volna megjonnie es csak barnazas volt par napig aztan vege lett, es most is elkezdte hogy csak barnazok mar 2 napja es nem tudom mitol lehet. Esetleg stressz? Meddig fog ez tartani? 16L

2017. dec. 6. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatjuk meddig fog tartani, hisz nem vagyunk jövőbelátók.


Teljesen normális, habár idegesítő jelenség.

Nekem durva stressz miatt volt már 3 hónapos késés is.

Stressz, diéta (keveset eszel) eltolhatja. Szerencsére a terhességi teszt nagyon olcsó, 400 forint 2 teszt DM/Rossmannban (X-epil márka).

Javaslom tölts le az okostelefonodra (ha van) menstruációs naptárt, nagyon hasznos. Orvosaim imádják, hogy mindent teljesen pontosan meg tudok mondani, így a kezelésem is sokkal jobban be tudják állítani.

2017. dec. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ☺

Igen elegge idegesito mert nemtudom milyen betetet rakjak be vagy siman, vagy hogy keszuljek, szoval... :D elmulhatna mar😪

2017. dec. 6. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amíg megbízhatatlan a menzeszed, én a helyedben hordanék magammal betétet/tampont mindig.

Amúgy ha ilyesmim van akkor sima vékony betétet használok, a Carefree asszem 50-60-70(nememlékszem) darabos változatot. Barnázásra pont elég szokott lenni. Nagy vastagot utálom használni, azt inkább max itthon/este szóval barnára az szerintem fölösleges. Kitartás :D

2017. dec. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi😘
2017. dec. 6. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!