Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyulan valaki jart mar dr....

Bea91 kérdése:

Gyulan valaki jart mar dr. Tatay Dora szemesz dr nonel? Velemeny?

Figyelt kérdés

2018. jan. 5. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Fejeletsd el Békés megyét. Rosszak a szakorvosok.
2018. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megkèrdezhetem milyen tapasztalalod volt?
2018. jan. 5. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Szakszerütlen ellátás. Rossz kezelések. Rossz szemüvegek. Nekem elcseszték ebbe a megyébe a szememet. Békéscsabán és Gyulán is. Azóta Pestre járok magánorvoshoz és kifizetem a 30 ezret a megfelelő korszerű ellátásért, hogy ne romoljon jobban a szemem.
2018. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnalom hogy Pesre kel járnod ès hogy îgy jártál..de gondolom nem csak a kèrdèsemben szereplő dr nőről van rossz tapasztalatod..?hanem gondolom több doki is vizsgált..

Azèrt szornyű h.orvosok es nem h.megoldnák a problèmát mèg ártanak..

De remèlem legalább Pesten rendbe tudták hozni a szemed

2018. jan. 6. 13:20
 5/8 anonim válasza:
Személyes tapasztalat alapján mondom,hogy nagyon lelkiismeretes, alapos és türelmes doktornő! Csak ajánlani tudom!
2018. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én jártam már nála, nekem is úgy ajánlották és nem bántam meg :)

Szemüveget feliratni mentem hozzá, alaposan kivizsgált és nagyon kedves volt velem. Azóta is hozzá járok :)

2018. máj. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat...az első két válaszból nem derült ki a kérdésben szereplő kdr.nőről van e szó..csak a negatív ..de én kérdeztem persze ezt is el kel fogadni.az utolsó két válaszolónak is köszönöm a választ.és örülök hogy pozitív véleményetek van a dr.nőről...
2018. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Plantron válasza:
Én tegnap voltam nála, igaz magánban a Sanitasban. Csabán voltam korábban (más doktornál, de csabai vagyok, az volt közel), ott csináltak szemüveget, de nem igazán voltam kibékülve vele. Mondhatni másodvéleményért mentem Tatay doktornőhöz, nekem is őt javasolták. Nagyon alapos és kedves volt, olyan gépekkel vizsgált ki, amiket korábban még nem is láttam :D Kiderült, hogy valóban nem jó szemüveget csináltattak Csabán... :/
2023. jan. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!