Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intimtölcsér? Vélemény? Jobb...

Intimtölcsér? Vélemény? Jobb mint a tampon? Hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

Gondolkozok a kipróbálásán

17/L


2018. jan. 4. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon szimpatikus, de nekem fél éve van és képtelen vagyok berakni, óriási egy tamponhoz képest még hajtogatva is. Nem találtam megfelelő infót hozzá.

De az olvasmányaim alapján majdnem egyedi vagyok ebben, mindenki belejön rajtam kívül, 1-2 menses alatt. S akkor nagyon praktikus tud lenni, engem is ez vonz, csak nem jön össze a dolog.

Viszont egyeseket taszít, ahogy egyesek utálják a tampont. Én nagyon szeretem a tampont, rém kényelmes, egyszerű, de az intimtölcsért ritkábban kellene cserélni, kevesebb hulladékot termelnék, kevesebb macera lenne, ha idegen helyen telne meg (amire eleve kisebb lenne az esély)...

2018. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lassan1 éve használom, szeretem. Van FBin egy szupi, infokkal teli csoport. Jelentkezz, olvasd el a rögzített posztot, s ha még mindig van kérdésed, bátran tedd fel, tuti kapsz választ. Intim kehely/tölcsér és mosibetet kérdések és válaszok csak nőknek

1. Válaszoló, milyen kelyhed van? Hozzádvalót vettél, vagy csak találomra? Kehelynél az egyik legfontosabb a méhszáj helyzete a mensi alatt. Vannak kisebb, nagyobb, V, harang és gömb alakúak, szóval lehet neked is csak váltani kellene

2018. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!