Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen fertőzés lehet ez?...

Milyen fertőzés lehet ez? Hogyan lehetne kezelni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Viszket, ég a hüvelyem. Sárgás, túrós folyadék jön ki belőle. Volt már ilyen, de arra nem emlékszem, hogy a folyásommal gond lett volna. Tippelek én gombás fertőzésre. Esetleg az oka annyi lehet, hogy kipróbáltuk a párommal az anál szexet, gumival védekeztünk, de popsi után folytattuk hüvelybe, esetleg ez lehet a fennálló oka, vagy közös fürdés, és gyógyfürdőben is voltam nemrég - tehát elég összetett és nemis tudom melyiktől lehet...Canestennel kentem most be, és intim mosakodót akarok majd venni, esetleg valaki tud segíteni mit tudnék még tenni?

Válaszokat előre is köszönöm szépen. Kötekedő emberek ne írjanak kérem.



2018. jan. 5. 16:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Tehát miután a barátod benne volt a fenekedben,áttette a hüvelyedbe is a péniszét?
2018. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen. Sajnos. Visszacsinálni nem lehet már. De mint írtam, nem egészen biztos, hogy ettől.
2018. jan. 5. 16:16
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj,de nem vall túl magas IQ-ra ez a cselekedet.:)

De nyilván erre már te is rájöttél,akkor.

Ettől simán lehet gombás fertőzésed.De végül is mindegy,hogy mitől van.

Vegyél Canesten kúpot,mert nem csak kívül kell kezelni a területet.

2018. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Rájöttem igen. Köszi. Venni fogok. Attól elmúlik? Nőgyógyászatra akkor nem kell sürgősen menni?
2018. jan. 5. 16:22
 5/16 A kérdező kommentje:
És nem lehet súlyosabb mint a gombás fertőzés?
2018. jan. 5. 16:24
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is sürgősen,de azért érdemesebb elmenned dokihoz.De addig is kezelheted Canestennel.Majd meglátod,hogy mennyire lesz hatásos.
2018. jan. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
34%

Te buta szutyok:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


A sz@ros seggedből betette a hüvelyedbe.. xDDDDD ok, szerintem búcsúzz el attól, hogy valaha is lesz gyereked.


Nem tudom miért a gombát írják itt egyesek, persze összeteheted a két kezed, ha csak annyival megúszod... BÁRMI lehet. Ugye a segged lyuka nem egy higiénikus hely alapesetben, szóval bármilyen fertőzést kaphattál... hpv, kankó.. aids-et talán nem.

2018. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó te nagyon buta vagy :) Olvass utána azokat hogyan lehet elkapni! És olvasd el azt is amit leírtam. :) Ez esetben az én s@ggem tisztább mint a tiéd valószínűleg:)))
2018. jan. 5. 16:31
 9/16 A kérdező kommentje:
Trichomonas-ra vagy gombás fertőzésre gondolok. Kúppal és kenőcscsel kezelhetőek azt olvastam.
2018. jan. 5. 16:32
 10/16 A kérdező kommentje:
Bár a Trichomonas nem valószínű. Gombás fertőzés esélyesebb.
2018. jan. 5. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!