Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom mitől lehet ez, még...

Nem tudom mitől lehet ez, még nem fordult elő velünk ilyen. Mitől lehet? Többi lent

Figyelt kérdés

Szerda este a férjemmel egy jót szeretkeztünk, igaz nem a megszokott volt mert nekem egy picit fájt mdg éreztem elötte egy kis viszketést..de elkapot minket a héév .

Szóval csütörtök reggelre nekem úgy el kezdett viszketni egész nap semmit nem tudtam csinálni..azt monta a férjem neki is viszket egy kicsit a hegye..vetettem vele Canestent,sajnos most egyik nőgyógyászt nem értem el..én be kentem 2x a tegnap nekem egy picit csillapodott ma reggelre a férjemnek pedig ugy be dagadt a bőr a nemiszervén a tetején. Lehet a Canesten-től? Mert ő is be kente.

Még sosem voltunk igy meg vagyok ijedve.

Kérem a negativ kommentek kerüljenek



2017. dec. 29. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy allergiás a canesten valamelyik összetevőjére. Próbáljátok ki a férjed más testrészén is,pl a csuklója belső oldalán. Ha ott is lesz elváltozás,akkor a canesten a ludas. Ha nem,akkor a fertőzés. Neked jobb lenne,ha canesten combit használnál,mert biztos a hüvelybe is bejutott a gomba. Egyébként melyik canestent vette a férjed? A kéket vagy a sárgát? Mert a sárga való intim területre,nekem úgy rémlik.
2017. dec. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kéket vette.

Nem allergiás mert már használta a Canestent. Betadineval kentem be most s sokkal jobb

2017. dec. 29. 12:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor bakteriális fertőzésed van, férjed is kezelje magát. És egy hétig bírjátok ki szex nélkül.
2017. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!