Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet fertőzésem ezután?

Lehet fertőzésem ezután?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fizetés után az ember keze koszos a pénz után, és kezet kellene mosni. Ez most elmaradt, és úgy fogtam meg a WC papírt, és úgy töröltem meg, hogy előtte hozzáértem ahhoz a felülethez is. Persze a fizetés és a wc között megfogtam kilincset, ruhát, stb. De mégis lehet belőle bármilyen fertőzésem? Gomba, baktérium, akár HIV?

2017. dec. 18. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy össze fogsz szedni így valamit, de egyszeri alkalommal kevés rá az esély.

21N

2017. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem szabad. :( De pl HIV fertőzött nem leszek? Hiába fogta meg korábban valaki aki az.
2017. dec. 18. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

HIV? Olvass utána légyszi, hogy hogyan lehet valaki HIV fertőzött.

Vagy csak gondold végig logikusan, hogy hány fertőzött lenne, ha ez így működne.

Úgy tűnik nagyon is jól tudod, hogy hogyan vigyázz magadra. Én is nagyon odafigyelek ezekre.

Nem hinném, hogy bármilyen komolyabb fertőzést elkapnál így.

2017. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb jobban figyelj erre, de nem lesz semmi bajod.
2017. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!