Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy egy gyógyszer...

Lehet hogy egy gyógyszer nagyobb kárt okoz mint használ?

Figyelt kérdés
Elmentem a nőgyógyászhoz egy sima rutin vizsgálatra. Aki közölte velem van egy kis gombám. Amit egyébként észre sem vettem. Írt fel kúpot amit felraktam 2 napja. Azóta borzasztóan fáj a hüvelyem viszket ég alig bírok ülni. Most mit csináljak hogy elmuljon így hétvégén.

2018. jan. 6. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Normális, hogy ég, dolgozik a kúp.


Engem mondjuk a fogamzásgátló cs.szett szét... :D

2018. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kúpok akkor szoktak ilyen hatást kiváltani a használat első pár napján, amikor "dolgozik a hatóanyag". Nekem mindig ezt mondta az orvos. Szóval szerintem normális. Bár az fura, hogy nem is érezted, hogy fertőzésed van (talán nem is volt, csak félrekezelt a doki?). Amire még gondolni tudok, az allergia lehet. Nem vagyok támogatója a hüvely kimosásának, de most talán az lenne a legjobb.
2018. jan. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető.

Nem vagyok jód érzékeny, bárhol , bármimet fertőtlenítem betadinnal, vagy kezet mosok vele, semmi gondom. Egyszer nekem is írtak fel kúpot (betadinet), gőzöm nincs hogyan történt vagy miért, majdnem szét égtem tőle, a dombom teljesen kivörösödött és tele lett piros pöttyökkel is. xD

2018. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
* az orvos leis állította, leszedett róla.
2018. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát bízok benne nem nézett el semmit 12 ezer Ft-ért.

Én abba hagytam 2 napja mert annyira égetett meg viszketett hogy jobbnak láttam de ez még nem múlt el.

2018. jan. 6. 17:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagy hiba volt abbahagyni, mert ha gombád volt, akkor a beteg rész ameddig nem gyógyítja meg, addig okoz ilyen tüneteket. Ez általában 3 napig is eltart, ha súlyos a fertőzés. Ezt a kúpot minimum 7-10 napig kell használni megszakítás nélkül. Ha bőrdarabok válnak le tőle, azt ki lehet irrigálni tejsavas vízzel, és akkor nem irritál annyira az elhalt levált rész.
2018. jan. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!