Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet nagyobb melleket...

Hogyan lehet nagyobb melleket mindenféle gyógyszer és plasztikai megoldások nélkül?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és már elegem van abból hogy az összes osztálytársamnak nagyobb a melle mint nekem... Hogy lehet elérni hogy nagyobb legyen a mellem plasztika és gyógyszerek nélkül?? Gyors megoldás kéne, kérlek segítsetek!! :/
2012. jún. 20. 19:58
 1/8 anonim válasza:
dörzsöld wc papírral ! Ha már a seggednél bejött ! :P
2012. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pusáp melltartó
2012. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

:)

Hidd el,ez nem olyan fontos,hiába folyik a csapból is a szilikon :)) Egyébként nincs olyan módszer. Még nőhet is,emlékszem,az egyik gimis osztálytársamnak 17éves kora körül nőtt rengeteget,kb a 3x-osára.

Nekem is kis mellem van,és én is problémáztam rajta,de már nem érdekel.A férfiaknak így is tetszik,többen is mondták,nekik ez nem számít annyira,mint ahogy a nők gondolják vagy amennyire a média érezteti.Nekem többen is mondták,hogy imádják,pedig az enyém is igazán kicsi.

23/L

2012. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Kb 24 eves korodig nohet meg. Szerintem 14 evesen meg nagyon korai ezen parazni... Orulj annak hogy egeszseges vagy es ne azon problemazz mar hogy mekkora kosaraid vannak.
2012. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tömj zoknit a melltartódba te is, mint az osztálytársaid! Egyébként meg várj türelemmel...
2012. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hízás, terhesség. De egyiket sem ajánlanám.
2012. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14 évesen még ne aggódj a melled miatt, mert még évekig nőhet!
2012. jún. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ne azt nézd, hogy más lánynak mekkora melle van, mert senkit nem lehet az alapján megítélni, hogy mennyire fejlett. Mindenki más ütemben fejlődik.
2012. jún. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!