Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy ennyire vérzek...

Normális hogy ennyire vérzek pisiléskor?

Figyelt kérdés
Tegnap annyira eldurvult a felfázásom hogy véreset pisiltem és a betèt is közepesen olyan lett. Fájt csípett mindig pisiléskor. Napközben hányingerem volt görcsöltem izom gyengeség fejfájás. Azóta folyton véres a vizeletem és reggelre már teljesen véres volt a betét. Most kellene menstruálnom is mivel 29.napos vagyok vagy jövőhéten max. De nem a hüvelyk ők folyik ez a sok vér. Már nem fáj a pisilés de a húgycsövem piros és duzzadt. Évek óta előjön mindig ez a felfázás de véres vizeletem csak egyszer volt az se ilyen durva. Mindig felírtak antibiotikumot de újra kiújult. Most lett kapcsolatom és lehet ő sértett meg vmit ott?
2018. jan. 6. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. És ezt beszéljétek is meg egymással. Most azért egy kis pihi...
2018. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez az évek óta visszatérő felfázás nem hozható összefüggésbe szexuális együttlétekkel vagy a menzeszekkel? Nekem pl mindig együttlét után jött ki,iszonyatos fájdalmakkal,véres pisiléssel. Sok év után derült ki,hogy endometriózisom van,a hólyagon is,de hüvelyi fertőzés is ugyanígy okozhat visszatérő hólyaghurutot. Egy jó nőgyógyász rájön és kikezeli. Nem feltétlen okoz hüvelyi panaszt is,azért is sokszor urológiára megyünk nőgyógyászat helyett.
2018. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!