Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kedd óta vérzek inkább csak...

Kedd óta vérzek inkább csak pisileskor ürül, olyan puffadt vagyik mint amikor menstruálok biztos Elment a baba?

Figyelt kérdés
Kb 6 hetes vagyok. Veteleskor nem kell ömleni a vérnek? Még menstruálni is jobban szoktam.
2016. jan. 15. 14:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mentél orvoshoz? Én megnézetném!!!
2016. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Ahan, és kedd óta látott orvos, vagy várod hogy elmenjen az a baba?
2016. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Rögtön mentem akkor még volt petezsák. Kaptam gyógyszert szedem is. Azt mondta hogy 3 nap alatt talán elmúlik a vérzés. De nem múlt. Akkor most gyengébben menstruálok?
2016. jan. 15. 14:15
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nem az történik ami az orvos szerint kéne, az esetben vissza kell menni az orvoshoz.
2016. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Menj vissza hozzá, lehet elment és próbál kiürülni a méhed. (ne legyen igazam!)
2016. jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Azt mondta két hét múlva menjek vissza akkor kiderül hogy megmaradt-e vagy nem. Ha görcsölök és nagyon vérzek akkor menjek a kórházba rögtön.
2016. jan. 15. 14:30
 7/21 anonim ***** válasza:

Görcsölsz is?

Lehet a gyógyszer miatt vérzel, és nem ment el!

De én elmennék egy másik orvoshoz is, rögtön!

Ha akarod azt a babát, akkor ne várj..

2016. jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem görcsölök. Olyan mint mikor menstruálok. Mintha lufi lenne a hasamba. Duphasont kaptam 3x1-et.
2016. jan. 15. 14:44
 9/21 anonim ***** válasza:

Azzal nem vesztesz semmit, ha legalább felhívod, hogy mit tanácsol, bemenni vagy nem menni? Biztos többet tud mondani, mint mi itt összesen.


Mondjuk azzal a hozzáállással, hogy két hét múlva megnézi, megmaradt-e, én keresnék másik orvost.

2016. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi mást tud még tenni az orvos ilyenkor? Kap gyógyszeres támogatást... ha emellett sem marad meg egy baba, akkor annak biztos, hogy komolyabb oka van (akár beteg lenne stb.)

Vagy mit szoktak még ilyenkor csinálni? Az ilyen orvos tényleg hanyag?

(szerencsére nincs benne tapasztalatom, de ismerősi körben is csak ennyit hallottam, hogy ennyit tesznek)

2016. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!