Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » ! Szerintetek ez normális?

! Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval.múlthonapban szeretkeztem a párommal. És véletlen folytán bellém élvezett most 11 én kell meg jönni a menszeszemmek . De benne is van az emberbe egy kicsi félsz :/ szoval a melleim nagyon érzékenyek es alhasi fájdalmaim vannak .nyilajló szúrkáló érés már 4 napja és ilyen velem még sohaseem volt még meg fázás során sem a . Volt e valamilyen tapasztalatok a le írtakkal ? válaszokat segítséget nagyon szépen meg köszöném :)
2018. jan. 9. 19:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen énis igy gondoltam hogy várok még 1 hetet ha nem jönne meg :)
2018. jan. 9. 23:05
 12/13 Hironix válasza:

Nagy eséllyel az vagy, de az is előfordulhat mint velem. Védekezés mellett szoktak nálam is olyanok lenni hogy biztonság ellenőrzés után még mindig félek hogy került belém sperma. A gondolkozásom elfajul odáig hogy elkezdek félni meg minden, és hiába nem vagyok terhes nem jön meg...

Amikor tudod hogy ilyen van akkor elmehetsz orvoshoz és ha 72órán/4napon belül van a "baleset" és az elmúlt napok, akkor ad 1db gyógyszert. Ez tesz arról hogy ne sikerüljön a megtermékenyítés. Utána ha nem szeretnétek gyereket, akkor a rosszabb következmény lesz az Abortusz ami nagyon veszélyes és kicsit vissza taszító...

2018. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hironix köszönöm szépen a válaszod már 5 napja h késsik és épp ma vettem egy terhességi tesztet ami 3mp belül ki muatta h terhes vagyok !! movo romed terhességi teszt szerinted / szerintetek mennyire meg bizható ? Hogy ilyen gyorsan ki mutata ? A tájékoztatón 10 perc várokozási idő volt
2018. jan. 15. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!