Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális szerintetek?

Vickyy888 kérdése:

Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés
16/L és a menzeszem megvan már 5. éve de végképp nincs beállva. És pár héttel ez elött volt ilyen nagyon sötét barna folyásom...ami ez elött még soha. És a menzeszem az app szerint késik kb 2. hete. És teljesen nem vir megjönni...a mai napokba kevés vér és barnás folyásnak hívható akármi jön ki onnan de nem teljesen a menzis vér. Voltam már egyszer a barátommal együtt, kb azóta nagyon görcsölök. Anyum nem visz el dokihoz, csak 18ba. Addig meg hogy normális ha nincs meg rendesen. Hát...nemtudom

2018. jan. 7. 16:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és enyhe hányingerem is szok lenni mostanába..bár az az alacsony vérnyomásomtól is lehet :/
2018. jan. 7. 16:31
 2/8 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy nincs beállva? Hány naposak a ciklusaid?

A barna folyás is normális, az is menstruáció, nekem általában így kezdődik és így végződik. Dokihoz elmehetsz egyedül is, nem kell anyudnak kísérgetnie.

2018. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nincs beállva, teljesen normális. (Persze ezt könnyű mondani, nekem mindig rendszeres volt az első óta, pedig én is 16 vagyok) Ha van némi barnázásod, az lehet annak a jele, hogy hamarosan meg fog jönni, de aggódj. Viszont a görcs lehet attól is, hogy valami nemi fertőzésed van, mejd el dokihoz. 14 év fölött szülő nem is kell már, tehát nincs az, hogy nem visz el.
2018. jan. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom hány napos a ciklusom mert mindig sokat késik...néha még heteket is...
2018. jan. 7. 22:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Számold meg, hány naposak voltak a ciklusaid 2017-ben, és írd le. Én azt is el tudom képzelni, hogy rosszul számolod.
2018. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy app szerint működök... azon bevan állítva 30 napos ciklus ami a max és csak jóval utánna szok megjönni...volt már olyan is hogy 3 hónapig nem jőtt meg...😅
2018. jan. 7. 23:04
 7/8 anonim ***** válasza:
16 évesen szerintem még az sem gáz.
2018. jan. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet...:/
2018. jan. 8. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!