Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnás folyás? Hasi UH nem...

Barnás folyás? Hasi UH nem mutat semmit? Hogyan lehet ez? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
A legutóbbi menzeszem után enyhe halvány barnás folyásom volt kb 6 napig néha nagyon kevés nyálkás állagú "dologgal" társulva. Majd egyik napról a másikra elmúlt. Mivel szűz vagyok hasi uh-ra mentem ahol nem látták a méhemet, mert "gázos" tehát az alhas gázossága miatt odáig nem lehetett ellátni amit viszont látott ott minden rendben volt. Most következett azóta a menstruációm és a normális vérzés kb 5 napig tarott, most 3 napja enyhe barnázásom van. Mi lehet a bajom? Járt már valaki így? Miért nem lehet ezt kideríteni? Ha mindent rendben mutatnak a műszerek akkor mégis miért viselkedik így a testem? Járt már valaki hasonlóan? Mi volt a gond? Köszönöm szépen a válaszokat.

2018. jan. 10. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
2018. jan. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves 1. Ezt én is olvastam azt hiszem, de nem lettem okosabb, mivel nekem nem mensturruáció előtt van barnázásom, hanem utána. Terhes nem lehetek, hiszen szűz vagyok. Az orvos nem látott semmi elváltozást, csak kérdezte hogy rendesen meg szokott e jönni, mert aki ilyen vékony annak van hogy elmarad. Talán még annyit, hogy az utóbbi időben sokat fogytam és elég stresszes a vizsgaidőszak. A menstruációm bő vérzéssel indul és általában 2-3 nap barnázással múlik el. Most tartok a 3.Napnál, viszont aggódom, mert az előző menzesz után is hasonló volt, és ott eltartott egy hétig gyakorlatilag.
2018. jan. 10. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!