Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen vitamin hiánya okozza...

Milyen vitamin hiánya okozza a hajhullást?

Figyelt kérdés

Már elég régóta kb 2 éve hajmosásnál és fésülködésnél hullik a hajam nem csomóban csak sok hajszál!

És nagyon idegesít ,amúgy dús a hajam egészséges a vége!!

Nem értem


2018. jan. 10. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok minden okozhatja, hormonok, gyulladás a szervezetben, fejbőr betegség, vitaminhiány, stb. Utána kell járni, hogy mi az oka és aszerint kezelni.
2018. jan. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A kérdés nem ez volt!

Másrészt tudom jól hogy ki kène csinálni csak hát gondolom te is Itt élsz Magyarországon és köztudott hogy nem egyszerű semmit elintézni ,meg 3 gyerekem van kicsit nehezen tudom megoldani a kivizsgálást!

2018. jan. 10. 15:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogy mit kéne csinálni
2018. jan. 10. 15:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért támadod le az első válaszolót? Tök normális választ adott. Mert lehet hogy rohadtul nem vitaminy hiányod van hanem pl pajzsmirigy betegséged.
2018. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz neked is
2018. jan. 10. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugy tudom,hogy a B12 hianya okozhat hajhullast,de olyankor foltokba hullik.Nincs valami gyulladasod esetleg rossz fogad?Egyebkent a neten az osszes vitaminnak utana tudsz nezni.
2018. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi kedves utolsó

Nincs tudtommal,nem is voltam beteg mostanában fogam sem fáj

2018. jan. 10. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!