Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Attól hogy én elmegyek intim...

Attól hogy én elmegyek intim gyantáztatni, én már ribi vagyok?

Figyelt kérdés
és ha mellette műköröm és műszempillám van?
2018. jan. 10. 18:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
Ne erezd rosszuk magad, ez nem ribiseg, hanem igenyesseg. Egy no jobb esetben ad a kinezetere, megjelenesete. A helyedben en buszke lennek magamra amirrt apolt vagyok
2018. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Gyantázás teljesen okés, jobb mint borotválni, tartósabb. Körömmel én úgy vagyok, hogy az még elfogadható kategória, bár nekem a lakk is elég. A műszempilla viszont számomra is picit már azt a kategóriát jelenti, hogy amolyan, tessék, itt vagyok, arra... dolog. Jó ez lehet beidegződés, filmekből stb.
2018. jan. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

12: Ha nincsenek szempillái vagy alig látszanak, akkor egyáltalán nem zavaró. Másik esetben sem, ha ízlésesen meg vannak csinálva, mivel én is jobban szeretem a hosszú szempillákat, valahogy jobban kiemelik a szemet. Én szerencsés vagyok, mert nekem elég hosszúak, és nem kell a szempillaspirállal sem tízszer végigmennem rajtuk, viszont nincs mindenki ebben a helyzetben.

Nyugi, Kérdező! Nem vagy ribi.

2018. jan. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget és a kedves válaszokat
2018. jan. 11. 11:00
 15/16 anonim ***** válasza:
Átérezlek engem a suliba mindig ki beszélt egy nagyobb társaság meg pletykákat terjesztgettek hogy mekkora r.. c vagyok mert 1 valakinek nem tetszett hogy adok magamra. Hozzá tenném hogy ekkor már a nagyjuk a 3.-4.kalandjánál tartott még én nem csináltam senkivel semmit. Szomorú hogy aki igényes az egyből riherongy.
2018. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Azért érezed rosszul magad mert az sokall bántóbb amikor olyasmivel bántanak és vádolnak ami nem igaz.

Ha meg még meg is dolgozol hogy igényes legyél akkor meg egyáltalán nem kellene téged leszólniuk.Nem a szüleid pénzét költöd magadra.Sokszor ha valaki szép,de nem beképzelt másokkal szemben akkor arra irigyek tudnak lenni és mivel féltékenyek hogy csinos bántják.


Ne félj aki szép,de egy nagy k. igazából is,azt nem fogják piszkálni,hanem az fog másokat leszólni.


Ne foglalkozz velünk irigyek!És hidd el amikor igaztalan az amivel bántanak az eléggé tud fájni,ezért bánt és zavar annyira.Meg nem is szeretnéd szerintem hogy mások is azt gondolják rólad hogy kikapós vagy.


Több olyan fiatal nő kellene aki bár csinos,igényes,de nem bajom,és nem egy ribi!!!!


Irigy kutyák!!!

2018. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!