Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem oldódik fel a...

Miért nem oldódik fel a hüvelykúp?

Figyelt kérdés
Az orvos írt fel hüvelykúpot gombára. A gyógyszertárban készítették el, annyi van ráírva névként, hogy : Globulus glycerini boraxati. Elalvás előtt szoktam felrakni az ujjammal, mivel nem adtak hozzá semmit, de legkésőbb másnap késő délutánra szinte egészben jön ki. Viszont egésznap folyik ki belőle valamennyi, tehát elkezd oldódni. Nem hiszem, hogy az lenne a probléma, hogy túl száraz vagyok, mert egyrészt érzem, hogy nem, másrészt pedig már használtam másfajta hüvelykúpot és azzal semmi ilyen probléma nem volt. Valakinek esetleg van ötlete? Használ így egyáltalán a kúp?

2018. jan. 10. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azert, mert a legtobbre ra is van irva, hogy be kell kedvesiteni hasznalat elott. Ha normal folyasod sincs, akkor meg nincs mibe feloldodnia. Nekem kb 6 ora alatt teljesen "kiurul". Probald meg kicsit bevizezni, ha utana sem jo, menj vissza a dokihoz es szolj neki, mert nem normalis hogy durvan 12 oravak kesobb meg egybe van a tabletta
2018. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ! :)
2018. jan. 10. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!