Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik, hogy mellrákom van...

Létezik, hogy mellrákom van 20 évesen?

Figyelt kérdés

A családban visszamenőleg 4 generációra, semmilyen rák nem fordult elő, hála Istennek. Nem vagyok elhízott, még szűz vagyok

Jó pár éve vannak ilyen pöttyök a mellbimbó udvarán, olyan mirigy szerűségek. Mind a kettőm van, de a balon több. A bal mellem feletti rész elég sokat fáj, fura, mintha megerőltettem volna. De már ez is nyár óra tart, nem folyamotos.

Semmi egyéb tünetem nincs. Hétfőn fogok orvoshoz menni, de én rettegek. Eg lehet mellerák?


2018. jan. 11. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:

ha ugyanarra gondolunk, akkor nekem is vannak olyan pöttyök (és szerintem mindenkinek)

ez nem utal rákra

a fájdalom meg más miatt is lehet, egyik ismerősömnek a rossz melltartó miatt volt és miután átváltott merevítő mentes nem push-uposra, elmúlt

ez csak egy tipp, ne gondolj rögtön a legrosszabbra :)


az orvoshoz jó ötlet elmenni, ki tudja mi a baj, de nyugodj meg kicsit, lehet semmiség az egész

2018. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

neked nincs semmi kozod a rakhoz, ngugi

ha rak lenne az a mirigyszovetbol indul ki es a mell allomanyaban mint csomo erzekelheto viszont ja ilyet talalsz meg az sem biztos hogy rak

szoval nyugi 99.99999999% hogy semmi bajod, nemhogy rak

2018. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja a fajdalom, neked nem a melled faj hanem a mellizmod ami millio dologtol lehet pl rossz alvasi szokas/testhelyzet
2018. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!