Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormon zavar után terhesség?

Nikoletta 05 kérdése:

Hormon zavar után terhesség?

Figyelt kérdés

Hormon zavarral küszködtem 11 hónapig 3 hónapja rendbe jöttem rendesen meg is jön!.

Törtènt valakivel ilyen?

Ez után mennyi idő mulva esett teherbe?



2018. jan. 12. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van(már) peteérésed,akkor teherbe eshetsz.Biztos,hogy van?
2018. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hormonzavar az egy nagyon tág fogalom. Meg nem is igazán szakszerű. Ilyen diagnózis nincs, hogy hormonzavar. Ha voltál dokinál, akkor bizonyára kiderült, melyik hormontermelő szervednél volt alulműködés vagy túlműködés, vagy melyik hormonszinted nem volt a megfelelő tartományban.

De a kérdésedből inkább azt gyanítom, hogy ez a te saját diagnózisod.

Szóval, mi is volt a problémád?

És milyen úton-módon jöttél rendbe?

Ha ezeket nem írod meg, nehéz megjósolni, hogy mire számíthatsz.

2018. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Orvoshoz kelett mennem 2 hónaponta hogy lássak minden rendbe van-e vagy van változás az orvosom hormon problèmát diagnosztizált( erős hormon tartalmú tablettát szedtem èvegig amit egyik napról a másikra elvettek tőlem mert már nem voltam kèpes enni sem csak fogytam)

Gyógyszerezni nem akartak mert lerakodott a szervezetembe türelmesen vártam hónapokat hogy kiürüljön a szervezetemből.

Vissza jött az ètvágy a havi menstruáció orvos vèlemènye minden rendben van lehet babát vállalni.

Csak èrdeklődtem előfordult-e már hasonló valakivel ès ha igen mennyi idő után sikerült a baba?!

2018. jan. 13. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!