Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátnőm miért mindig akkor...

A barátnőm miért mindig akkor veszi meg a betét amikor már megjön neki? , és mindig nekem mondja hogy menjek és vegyek neki mert nincs. Én szívesen elmegyek helyette megvenni.

Figyelt kérdés

De miért mindig akkor jut eszébe hogy kéne amikor mar megvan neki, hamarabb miert nem jut eszébe?

23/f

22/l


2018. jan. 12. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem az a 23 inkabb 13..
2018. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Én is furcsállom,hogy ennyi idősen cikinek tart betétet venni.
2018. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De nem az hogy cikinek tartja. En igy ugyanilyen vagyok, ha elfogyott, akkor majd csak akkor veszek, ha erzem, hogy meg fog jonn, vagy ha mar megjott:D addig amig elmegyek addig tampon/wc papir a bugyiba be es annyi, semmi nincs ebben
2018. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam mindig több van itthon. Sose volt még olyan, hogy akkor kellett betetet vagy tampont vennem, amikor megjött a mensim. De ha neki ez jó...

21N

2018. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%

Valószínleg halogatja aztán kifut az időből. Ha olyan boltban jártok, nyugodtan figyelmeztesd hogy vegyetek és akkor nem kell hirtelen rohangálni.

Magam részéről én jobban érzem magam ha mindig van itthon is meg a táskámban is.

2018. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy vegyen tartalékot is.
2018. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem mindig van egy csomó itthon. Sőt, a táskámban is van pót betét, kényelmetlen eset, ha nincs...

Talán figyelmeztetned kéne rá, hogy vegyen elöbb...

2018. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!