Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket, ég, csíp, szúr, fel...

Viszket, ég, csíp, szúr, fel van dagadva a nemiszervem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra fehér túrószerű folyásom lett, aztán pedig a fent említett tünetek jelentek meg. Jelenleg kevés fehér,sűrű folyásom van,de a bugyimon meglátszódik. Voltam gyermekorvosnál,de nem tudott semmit sem segíteni. Azért fordultam először oda,mert barátnőmnek hasonló gondokkal tudtak segíteni,és több krémet is felírtak. Nagyon kibírhatatlan a fájdalom,egész nap alig mozgok,mert minden mozdulatkor rettenetes szúró érzést érzek,és közben viszket is. A nőgyógyászhoz nem tudok elmenni,hétvégén nem hiszem,hogy dolgozik,jövő héten pedig a suli miatt nem tudok elmenni,mert nem dolgozik,mire kijövök a suliból. Vakon pedig nem akartam rá krémeket venni. Valakinek valami tippje,legalább,hogy a tüneteket csökkentsem?
2018. jan. 13. 03:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén van ügyelet, hétköznap meg mint sürgős esetet, időpont nélkül behívnak azonnal.Menj orvoshoz, igazolást is adnak szerintem, vagy kérsz a házitól.
2018. jan. 13. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:

Canesten Combi.

De mindenképpen jó lenne egy nőgyógyász is.

2018. jan. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne a kifogásokat keresd. Elmész nőgyógyászhoz suli előtt, ő pedig ad igazolást. Mondjuk én ezzel nem várnék hétfőig, már most mennék.
2018. jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el nőgyógyászati ügyeletre! Nem tudom hány éves lehetsz, de lehet vény nélkül kapni szereket gombára. A szüleiddel beszéld meg a problémádat.
2018. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Ne kísérletezz vény nélküli szerekkel!

Ahogy előttem már írták, menj ügyeletre. Vannak hétvégén is, így nem kell hiányoznod az iskolából.

A nőgyógyász vesz kenetet, kitenyészti és annak alapján ír fel gyógyszert. Vagy ha nagyon egyértelmű, hogy gomba, akkor vagy kúpot ad, vagy valami krémet, de mindenképpen olyat, ami neked megfelelő lesz.

Sajnos ez nem múlik el magától. Minél tovább vársz, annál jobban elterjed és jóval tovább tart meggyógyulni belőle.

2018. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%

Ez nagyon gombának tűnik.

Canasten combit vegyél gyógyszertárban, 90% hogy elmúlik tőle.

Kárt nem okozol vele, legrosszabb esetben nem segít.

2018. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!