Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet hal szagu a...

Andi_princess kérdése:

Mitől lehet hal szagu a nemiszervem?

Figyelt kérdés

14 èves vagyok ès nem voltam fiuval (ez normális) ès hal szaga van

Mindenfèlèt olvastam, de azok mind nemi uton terjedő volt. Mit csináljak, mert teljesen kètsègbe vagyok esve



#betegség #Nemkszerv
2018. jan. 14. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szolj anyukadnak, hogy vigyen el orvoshoz. Nem kell ahhoz szexelni, hogy fertozesed legyen, evvel bizonyara anyukad is tisztaban van felnott nokent.
2018. jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Vegyél intim mosakodó gélt és most meg alaposan naponta 2szer.
2018. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Ha sprotnit vagy szardíniát ettél attól is lehet. Komolyan! De az pát nem múlva elmúlik.
2018. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Gomba szerintem...ezzel minden normális nő tisztában van, hogy az ilyet millió dologtól el lehet kapni, nem muszáj szexelni. Szólj anyukádnak aki majd elvisz nőgyógyászhoz, egy kenetvétel és célzott kezeléssel ki leszel kezelve és rendbe lesz minden. DE tényleg kérd felnőtt segítségét, egyedül nem érdemes nekivágni, tapasztalat. Ameddig eljutsz dokihoz, javaslom az Idelyn krémet és hüvelytablettát, bakteriális és gombás fertőzésre is jó lehet
2018. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyukádnak szólj! Ő majd intézkedik, hogy kapj rá megfelelő kezelést. Ez egy kis fertőzés.
2018. jan. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm szèpen
2018. jan. 15. 06:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem gomba lehet ez.

Vegyetek Canasten combit a gyógyszertárban és 3 nap alatt elmúlik.

Kárt nem teszel vele, legrosszabb esetben nem segít.

2018. jan. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!