Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 9 honapja van fent a hormon...

9 honapja van fent a hormon spiral, ez ido alatt vegig vereztem. Mar nem is fog elmulni igaz? Le kell vetessem? Faj a levetel? Ha levetetem marad a verzes?

Figyelt kérdés
Az orvos irt fel meg progeszteront de nem akarok meg tobb hormont. Legutobbi uh alapjan 4 mm volt a nyalkahartya vastagsaga, ezert nem igazan ertem a verest.
2018. jan. 15. 11:14
 1/7 Kései Sirató ***** válasza:
100%

A legjobb barátnőmnek egy évig vérzett folyamatosan, utána abbamaradt, azóta a mensese minimális. (Miréna) Legfeljebb az egy évet várd meg!

Ha leveteted, abbamarad a vérzés.

2018. jan. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztato! Nem a verzessel van a bajom , hanem azzal hogx egyhuzamban verzek szunet nelkul. Orvos is csak turelemre int. De mar nehezen viselem. Plusz meg alkalmankent a gomba is betalal:(
2018. jan. 15. 11:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Mirénától 6 hónapig volt folyamatosan vérzésem. Úgy döntöttem, hogy levetetem, mert nagyon vérszegény és fáradékony lettem, nem beszélve a szexuális életről, amely vérzés mellett elég problémás...
2018. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem normális.

És így egyáltalán nincs is értelme, mert úgy tűnik, nálad nem működik.

Én eddig mindenkitől azt hallottam, hogy inkább pont, hogy alig véreztek, még akkor sem, amikor megjött a havi vérzés.

2018. jan. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen. Onmagaban a verzesem nem sok, mert eleg szinte egy tisztasagi betet egesz napra,de folyamatosan van piros friss ver. Holnap megyek orvoshoz meglatom mit mond. Igazabol azert nem szovesen vetetnem le mert elotte meg olyan eros verzesrim voltak hogy hjajj borzalmas.
2018. jan. 15. 14:47
 6/7 anonim válasza:
50%
Nekem most vették le, 9 hónap után... pontosan az összevissza vérzés volt a bajom nekem is, volt úgy ahogy neked h alig vérzek aztán nap végén elönt... aztán elkezdett fájni a hasam és csináltam egy pozitív tesztet (Mirena volt fent) most méhen kívüli terhességgel vagyok bent, két gyerek után egy ilyen "megbízható" dologtól nem ezt vártam :-(
2018. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Előző vagyok még annyi h a levét nem fájt és kb 30 mp alatt lent volt...
2018. jan. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!