Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gomba után sex?

Gomba után sex?

Figyelt kérdés

Olyan kérdésem lenne, canesten után (a párom is keni magát) hogy működik az orális szex? Ha eltelik 1-2 hét vissza tudja így is adni?

Légyszi a komolytalan válaszadók kíméljenek.



2018. jan. 15. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Megszűntek a tünetek nálad?

Férfiaknál bonyolultabb, mert náluk sokszor nincs tünet. Én úgy tapasztaltam, hogy férfiaknál nem használ csak a krém, mint ahogy nőknél sem. Férfiaknak is el kell menni orvoshoz, urológiára, vesznek kenetet és az alapján kap gyógyszert. Csak így múlik el biztosan. Már csak azért is, mert nem is biztos, hogy gomba volt, lehet, hogy kevert, bakteriális, az is eléggé gyakori.

És persze nálad is csak kenet, orvosi vizsgálat alapján biztos, hogy pontosan mi van.

2018. jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen megszűntek. Csak az orális részében nem vagyok biztos. Nőgyógyásznál voltam csak erre nem kérdeztem rá és ezért felhívni cikinek érzem.
2018. jan. 15. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!