Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire számítsak? Holnap anyukám...

Mire számítsak? Holnap anyukámmal megyünk gyermek nőgyógyászatra mert ez az első menstruációm már 8 napja tart és még egy kicsit sem enyhült szerintetek mit fognak csinálni hogyan fognak megvizsgálni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 15. 15:13
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Jó de ha 10 napig tart akkor mar kellene holnap gyengülnie nem ?
2018. jan. 15. 18:45
 12/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem feltétlenül. Mondom, én 14 napnál előbb nem mennék dokihoz. Teljesen felesleges.
2018. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Jolvan értem de mivel ez az első és anyukámnak még soha nem volt ilyen neki mindig kb.3 napig tart nem tudtuk hogy normális e ezért felhivtunk egy orvost aki azt mondta ha holnap nem lesz gyengébb menjunk el hozza
2018. jan. 15. 19:07
 14/21 anonim ***** válasza:
69%
Eleg gáz, hogy anyukád sem tájékozott a témában. :/
2018. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
De tájékozott csak nem tudtuk mert nagyon nagyon erős volt 7 napig majdnem minden órában kellett betétet cserélném es folyton azt mondta hogy nem sokára el fog múlni es hogy várjunk meg egy ideig hogyha meg egy heten belül nem múlik el akkor elmegyünk en pedig csak mondtam a magamét és már nem tudott mit csinálni tanácstalan volt es ezért felhívott egy orvost es holnap ha minden igaz megyünk ha nem enyhül
2018. jan. 15. 20:54
 16/21 anonim ***** válasza:
69%

10 nap teljesen normális.

Remélhetőleg női orvos lesz.

2018. jan. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
20%

Legalább gyermeknőgyógyászhoz menjetek. :)


A felnőtt is jó, ha jó szakember, de a gyerekdokik szerintem "elsőre szimpibbek lehetnek.

2018. jan. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
52%

Női orvos? Életemben egyszer vizsgált meg nő, azt hittem, fejberúgom, úgy fájt.


Persze "én hisztiztem" szerinte... ja, pedig csak kenetet vett meg felrakta a kacsát, de olyan durva egy férfi sem volt velem, mint az a liba.

2018. jan. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
54%

8 nap, sőt mlg több is teljesen normális. Nekem az első menzeszemnél közel 10 éve alig volt valami, inkább dötétebb vér nyilván az oxidálófás miatt, és tartott kb 8-9 napig. Utána kb másfél hónapra jött meg, hasonlóan, akkormár kicsit több vérzéssel. Ezután relatív rendszeressé vált. De "onnan lentről" sok minden furcsaság fog még kifolyni, pl. peteéréskor, és a többi, úgyhogy ha kicsit utána olvasol és ezt mindig figyeled, akkor fogod tudni mit szeretne a tested veled lekommunikálni.

Ha gondolod, írd meg mit mondott az orvos.

2018. jan. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mi volt veled?
2018. jan. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!