Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Lányok/nők! Első menstruációs sztorik?

Nekem már megvan csak az érdekel hogy ki hogyan élte meg :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: első, menstruáció, lány, , egészség

jan. 14. 11:14  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Keresöt használni luxus?

Nekem is megvan, tyűha...

A válasz 10%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont jan. 14. 11:19 Privát üzenet
600 ilyen kérdés van. Olvasd vissza őket.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont jan. 14. 12:23 Privát üzenet
reggel mikor felkeltem és elmentem wc-re akkor láttam hogy vérzek, szóltam anyának , raktam be betetet aztan cső. nem fajt a hasam meg semmi. egy napig tartott az elso. 11 voltam

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont jan. 14. 15:39 Privát üzenet
12 voltam, szerencsére a nyári szünetben jött meg. Csak éppen reggel, szóval majd kiugrott a szívem, hogy mi az a hatalmas vérfolt a hálóingemen. Persze, tudtam, hogy mi az (anyukám már fél évvel azelőtt elmondta a dolgokat), de azért megijedtem. A hálóinget ki kellett dobni, nem lehetett teljesen kimosni, hiába áztattam be azonnal hideg vízbe. Tettem be betétet, vettem be gyógyszert, mert eléggé fájt, aztán felhívtam anyukámat, amikor szünete volt reggel.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont jan. 14. 16:25 Privát üzenet
10 eves voltam, es nyari szunet volt. Elotte nem valamiert a menstruaciorol olvastam, es nevettem, hogy milyen gaz lenne mar ha megjonne. Elegge fajt az este a hasam, de csak azt hittem egyszeruen ehes vagyok. masnap, reggel felkeltem, es nem is figyeltem, hogy az egesz anynemum tiszta ver. elmentem wc-re, es amikor alltam volna fel, hallottam hogy valami folyik, meg. Le neztem, es olyan szinu panikba estem, a sok ver lattan, hogy elajultam 😂😂😂 majd otthon pont nem volt betet, se tampon, ugyhogy egy fel kilo ec papirt tekertem a bugyimba, majd lefekudtem a kanapera es ossze kuporodva sirtam,es probaltam leirni anyukamnak, hogy vegyen betetet 😂😂😂😂😂

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont febr. 10. 21:27 Privát üzenet
**nem tudom miert,

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont febr. 10. 21:28 Privát üzenet
Nekem 13 évesen jött meg szerencsére otthon. Nem igazán volt otthon betét így izgultam hogy este fele mikor érkeznek meg anyukámék a bevásárlásból.Has-fájás nélkül megúsztam.

# 7/13Időpont febr. 14. 15:51 Privát üzenet
Nekem suliban jött meg, napkozben. Reggel otthon meg nem volt semmi. Tesi elott mindig elmegyek wc-re, aznap is ugy tettem. Elegge meglepodtem h a feher bugyim(legtobbszor feketet veszek de aznap vmiert pont fehetet kellett😂) tiszta vér.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont márc. 26. 00:52 Privát üzenet
Az előző vagyok. Részletekben engedi csak elküldeni😕 na de itt a folytatás:Szerencsere nem aztam at, kibirtam amig hazamentem. Anyum betéteiből vettem el és aznap este nem mertem elmondani😅

# 9/13Időpont márc. 26. 00:54 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
3.rész:másnap du. amikor meg mindig vereztem kenytelen voltam elmondani. Ennyire en meg nem izgultam eletemben😂 Eskü, úgy ereztem elajulok hallottam a szívdobogasom es nehezen kaptam levegot. Nem tudom miert stresszeltem ra ennyire😂

# 10/13Időpont márc. 26. 00:55 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ciki, kínos menstruációs sztorik?
Vicces/"ciki" sztorik az első/sokadik menstruációról?
Első menstruációs sztorik?
Lányok és nők! Ciki menstruációs sztorik?
Csajok/Nők! Menstruációs sztorik? (Tovább lent)
Menstruációs sztorik?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!