Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm másfél-két...

A menstruációm másfél-két hetente folyamatosan megjön, és én ezt nagyon nem birom. Sokat sírok mindig, és feszült vagyok. ( több lent )?

Figyelt kérdés

Ráadásul mindig a legrosszabb napokon jött meg.. Szilveszterkor, és az első menzeszem meg nyáron volt, nyaraláskor! :( Meg ma is megjött, aminek meg nagyon nem örülök, mert hiába görcsöl a hasam, meg nézek ki nagyon rosszul.. Női tanárunk mindig letudja azzal, hogy neki is görcsöl a hasa.

Plusz még nekem mindig járul ehhez hasmenés is, és ilyenkor legszivesebben meghalnék, annyira nem birom.. Tudom, hogy a menzesz évekig ilyen kiszámíthatatlan lesz, de olvastam olyanokat, hogy valakinek fél évig nem jön meg.. Nekem akkor miért ilyen sűrűn? :( 12/L


2016. jan. 17. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszéld meg anyukáddal, esetleg menjetek orvoshoz, hátha tud segíteni. Valóban, a te korodban ez még elég kiszámíthatatlan, de azért nem kellene, hogy ennyire megviseljen.
2016. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem ártana egy gyereknőgyógyásszal megnézetned magad, mert az egy dolog, hogy rendszertelen, de ez egyáltalán nem mondható normálisnak!
2016. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos a kapcsolatom anyukámmal nem valami jó, az egész menstruációról semmit se beszéltünk, mindent a netről próbáltam megtudni.. Apukámmal pedig hiába jó a kapcsolatom, de ilyeneket vele nem szoktam megbeszélni.. Amúgy az a nem normális, hogy ilyen sűrűn van, vagy az, hogy ennyire megvisel? Ősszel mondjuk volt olyan, hogy több min. egy hónap után jött meg, nyáron meg szinte napra pontosan 26 nap után. Ősz vége felé kezdődött el ennyire..
2016. jan. 17. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmi komoly baj nincs, ne aggódj, még nem rendszereződött, és fel van pörögve a hormonműködésed. Ne stresszelj ezen, mert az is ronthat a tüneteken. Viszont az rossz, hogy senkivel nem tudod megbeszélni...nincs idősebb lánytestvéred, rokonod, ismerős, akihez fordulhatnál?
2016. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van egy nővérem, akivel nagyon szoros a kapcsolatunk, majd megpróbálom valahogy felhozni a témát.. Köszönöm a válaszokat, kicsit sikerült megnyugtatnotok (:
2016. jan. 17. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!