Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett normális...

Fogamzásgátló mellett normális, ha van egy kis folyásom?

Figyelt kérdés

A folyás átlátszó,vagy fehér. Kis mennyiségű.

Nem lehet peteérés,ugye? Hisz a tabletta ezt gátolja. 8 szem van még,utána a placebók idejére várom a menzeszt.



2018. jan. 16. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátló nélkül is normális. A legtöbb nőnek minden nap van egy kevés folyása. Ez a hüvely öntisztító mechanizmusa.
2018. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát nem kell aggódnom az esetleges teherbeesés miatt? Nincs ovuláció?
2018. jan. 16. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mindent jól csinálsz, akkor nincs. De a nyálkahártya egyébként is nagyon elvékonyodik fogamzásgátló szedése alatt. Ha van is egy kósza pete, az nem fog tudni megtapadni. Én 3 éve szedek fogamzásgátlót. MINDEN NAP van egy kis folyásom (ami természetesen nem fertőzés). Eszembe nem jutott a peteérés, a lelkiismeretem tiszta, mindent úgy teszek, ahogy a tájékoztatóban le van írva.
2018. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én másfél hónapja szedek Zoely tablettát. Nem minden nap szokott lenni. Mindent betartok :)
2018. jan. 16. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!