Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefeszek gyulladas! Mire...

Petefeszek gyulladas! Mire szamithatok? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Gyulladast allapitott meg az orvos a petefeszkemben, es a mehkurtomben.

Ezek mellett a papiron van meg ,, huvely heveny gyulladasa is,, es a ,, mehnyak ersioja es ectropionja,, . Ezeket nem magyarazta el, mit jelentenek.

A heveny huvelygyulladast mar lattam egy eve rakszuresen is feltuntetve a kor lapon, de nem elitettek semmit rola az orvosok semmit es nem is kaptam ra semmit.

Irtak fel most huvelykupot es 500 mg-os Zinnat-ot. Egy het mulva kell vissza mennem. A doki szerint semmi baj nincs, gyorsan kezelheto betegseg.

De ha belegondolok vilag eletemben iszonyuan gorcsos voltam menzesz alatt, az utobbi par honapban viszont teljesen elviselhetetlenne valt. Menzesz elott egy hettel es kozben megeszek egy doboz (ket level) receptes fajdalom csillapitot. Faj az egyutt let es napkozben is szur-nyilall a hasam. Elofordult , hogy vereztem is egyuttlet alatt. A vizsgalat is fajt, suru folyasom is van.

Kicsit beparaztam, amiert a doki ilyen lazan kezelte a dolgot. Nektek van hasonlo tapasztalatotok? Kivancsi lennek ra, kivel mi tortent es mi lett a vege.

Felek, hogy nem hat a gyogyszert es komolyabb bajom van, olyan sok rosszat is olvastam errol. Vagy mar csak bekepzelem es eleg lesz a gyogyszeres kezeles is? Nem tudom.


Koszonom elore is!



2018. jan. 17. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia nekem

Is volt petefeszek gyulladasom regebben akkor canestent kaptam ra kupot es kremet is azt hasznaltam es par nap alatt rendbe vagott. Sot nekem meg petefeszek cisztam is volt sok ido volt mire kiurult es felszivodott teljesen. De akkor a dokim megmondta akinek egyszer vannak ilyen problemai azoknak sajnos nagyon kell vigyazni a felfazassal meg a fertozesekkel mert hajlamos h ujra elkapja. Szerintem mellozd a forro vizes ulofurdot mert az terjeszti a bacikat es nem egeszseges! De pl azt megcsinalhatod hogy egy lavorba forralsz kamillat es kicsit beleulsz. Utana pedig letusolsz ez is hidd el hogy segit majd. Az egyuttlet amikor problemam volt akkor nekem is kellemetlen volt. De ahogy kigyogyultam elmult ez a problema is. De javaslom az egyuttletet mellozd amig ki nem gyogyulsz!

2018. jan. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pihenjél sokat, és szedd a gyógyszert! El fog múlni. A házas élet tilos egyenlőre.
2018. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mire számíthatsz? Nem értem.

Beszeded a gyógyszert, pihensz, nem szexelsz. Ennyi.

Engem félrekezeltek amikor a 4. orvos mondta hogy úristen milyen gyulladt a méhem...menni nem tudtam a fájdalomtól. 3 antibiotikum és gyulladáscsökkentő kúra után nagy nehezen meggyógyultam..

2018. jan. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Mar csak 1 szem gyogyszer maradt, amit bekell vennem, de meg mindig erzem a szurast-nyomast a hasamban, sot, mar vagy 2 oraja ilyen nagyon egyhe menstruacios gorcs szeru fajdalmat is erzek.

Nem kellett volna ennyi ido alatt valamilyen szinten hatnia a gyogyszernek?

2018. jan. 22. 07:27
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nekem a 3. doboz után múlt el..
2018. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk apranax-ot írt fel az orvos tininek. még nem múlt el tőle (3. napnál tartunk).
2018. febr. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!