Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 152 cm-es törékeny lányként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

152 cm-es törékeny lányként milyen lesz vele a szex? Mire számíthatok? Valaki tapasztalat?

Figyelt kérdés

Ő 190 cm-es testépítő és nagyon aktív életet él.

Láttam már mekkora van neki, ha ez számít. Főleg emiatt tartok tőle, hogy fájni fog.


2016. febr. 29. 20:41
 1/7 anonim válasza:
Én még nem voltam 190 cm-es fiúval, de irigyellek téged. Jó szórakozást! 52/f
2016. febr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:
jó,ha nem egy állatként közeledik feléd
2016. febr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A harmadik szem ***** válasza:
Ilyen arányok mellett, számíthatsz rá, hogy fog olyan gördülékenyen menni, mint normál esetekben, de ha értelmes, és odafigyelő a fiú, akkor nincs miért aggódni.
2016. febr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A harmadik szem ***** válasza:
nem fog*
2016. febr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az hogy valaki mennyire tág nem attól függ, hogy milyen magas. Láttam már alacsonyt kis farokkal, illetve te ismered magadat, hogy mennyire vagy szúk? Próbáljátok ki és meglátjátok. Ha fáj akkor szólsz és abbahagyjátok.


N

2016. febr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a problémád? Amúgy nem lepődök meg ezeken, hiszen az összes ilyen 150-155cm-es nőnek 190-200cm-es férfi kell.. Kivétel nélkül ilyeneket látok az utcán..
2016. febr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

186 magas, küzdősportoló és sportedző vagyok, nagy "lábon" élek és volt 153as barátnőm. óvatosan kell kezdeni és ha a barátod is úgy szereti kényeztetni a lányokat a nyelvével, ahogy én, akkor elég felkészült leszel a fickós tartozékára :)

Mindketten nagyon élveztünk minden percet. Ti is fogjátok csak vigyázzon rád és értse meg, hogy mielőtt összetöri alattad az ágyat, gyengéden kell kezdenie. Később már lehet beleadni többet meg felemelgetni téged :)


Remélem segítettem, jó szórakozást :)

24F

2016. febr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!