Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az érdekelne hogy érettségivel...

Adyy78 kérdése:

Az érdekelne hogy érettségivel és középfokú angol nyelvvizsgával, itt Magyarországon milyen munkalehetőségekre számíthatok, mindenféle tapasztalat nélkül. Mi lenne olyan munka ahol ez a kettő az elvárás? Esetleg Szolnokon ismer valaki ilyen munkát?

Figyelt kérdés
Más szakmám nincs, se erősségem amit tudnék hasznosítani .Pl amatőr photoshop készség,bár a számítógépet-internetet felhasználói szinten tudom kezelni, sőt ha utána nézek valaminek angolul-magyarul megtudom csinálni legyen az OP rendszer telepítés,vagy a rendszeren belüli komolyabb babrálás.

2016. márc. 11. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
betanított munkáknál jobbra ne nagyon számíts.
2016. márc. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsőre nem lesz egyszerű, de próbálkozz logisztika/beszerzés irányban. Lehet először csak asszisztensnek vesznek fel, de pár év után feljebb léphetsz, vagy máshová mehetsz. Ha bekerülsz a körforgásba, utána már könnyebb a helyzet.

Én ugyanígy voltam, bár nekem van egy szakmám(de annak semmi köze ezekhez). Szereztem így kb 6 év tapasztalatot, így felvettek termelés tervezőnek, szerintem jó fizetéssel.

Semmi sem lehetetlen, csak türelem kell hozzá, meg elszántság.

2016. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a középfokú nyelvvizsgához tartozna egy folyóbeszéd szintű angol nyelvtudás, akkor nem lennél rossz helyzetben. Ha egy átlagos közép szintű nyelvtudással rendelkezel, mint minden második középiskolás, akkor kb semmi. Betanított munkák meg hasonlók.
2016. márc. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hogy mehetnék logisztikára mikor oda is szakma kell ?(és nekem nincs)


Amúgy beszélni is jól beszélek,de ahol eddig ennek hasznát láttam azok külföldi melók.

2016. márc. 12. 07:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell, nekem sincs. Pályázz meg valami ügyjntéző, asszisztens állást. Figyelj, tanuld a folyamatokat, aztán pár év múlva mehetsz feljebb. Nekem sikerült, pedig semmi protekció. Akarni kell, próbálkozni, nincs lehetetlen.
2016. márc. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!