Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb 1cm-s csomó a csiklómmal...

Kb 1cm-s csomó a csiklómmal egy vonalban a nagyajkam mellett?

Figyelt kérdés
Elmult tegnap a mensin ezert gondoltam levagom a szort rovidre, es latom hogy a jobb labam mellett ahol a combom “beer” es a nagyajkam kozott van egy max 1cm csomo. Ha terpeszben ulok kidudorodik de amugy semmi lathato jele nincs. 100% hogy tegnap meg nem volt ott meg reggel se szerintem. A csomo kemeny egy picit faj vagy ha nem is faj de erzem hogy kellemetlen mikor osszenyomom. A bor alatt van es tudom mozgatni. Mikor eloszor megmozgattam es nyomkodtam, utana egy picit nagyobb lett, de most megint kisebb. Ez lehet nyirokcsomo vagy mi? Varok vele nehany napot de nyilvan ha none rogton vagy nehany nap mulva se valtozna elmegyek orvoshoz.
2018. jan. 18. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem vagyok orvos de nekem is volt eleinte kemény volt és bor színű majd fel év után már piros és kifakadt hónapokig nyomkodtam kezeltem majd elmúlt de a bor szín ugyanúgy ilyen lilas maradt. Nemrég újra kijött és észre vettem mintha egy ér menne bele. A nyiroker:D sokat nem tévedtem . Es nekem azt mondtak akármennyire kétlem hogy szortuszobol kialakult duzzanat.
2018. jan. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mar volt nehanyszor hasonlo csomom de azok kisebbek voltak es tenyleg kegyetlenul fajtak, kozelebb voltak a “felszinhez” erzetre, majd mint egy pattanast ki tudtam nyomni. De ez nem olyan mint azok. Most varok es figyelem mert nem tudok mit tenni, de olvastam olyat hogy nyirokcsomo beduzzadhat serulestol es gyulladastol is. Nem tudom hogy itt ez nyirokcsomo e meg ez a jobb oldalon van de a bal labamon egy kitepett korom helye begyullast es kb 2 napja mult el teljesen. Es szintugy a bal labamban meg van huzodva az izom. Es olvastam hogy a nyirokcsomo serulestol es gyulladastol is beduzzadhat. De nem tudom, leginkabb most parazok mert felek az altatastol a mutettol a tutol mindentol ami orvos es korhaz.
2018. jan. 18. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Mutasd inkább meg orvosnak!
2018. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt ki kell vágni, ha minél többet nyomkodsz, megnőhet nagyobbra.
2018. jan. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most mar kisebb a csomo
2018. jan. 20. 10:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyirokcsomó is lehet. Valami lappang benned amire rádurrant
2019. febr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Közben megszűnt a probléma, egy tályog volt, hol előjön és kinyomom, aztán tetrán rá és eltűnik. Egy egy rossz mozdulat után jött elő, mikor a bugyi és a nadrág közé “becsípődik” a bőröm.
2019. febr. 6. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!