Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Maszti után vérzés?

Maszti után vérzés?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy most éppen amúgy megvan vagyis hát már múlóban volt, de már nem bírtam ki, hogy ne csináljam és maszti után elkezdtem jobban vérezni ez kb egy fél órája volt és az előbb elmentem pisilni és brutálisan véres volt, pedig előtte nem volt. Tudom bocsi ez elég undi de nem tudom jobban elmondani:( Am már 13 napja megvan ami elég durva, bár mostanában azaz nyár óta folyton ilyen sokáig megvan ez miért lehet? Orvoshoz még azert nem mentem mert félek:( 15/L

2018. jan. 20. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem kelletth volna óriásvibrátorral csinálni. :(
2018. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%

Ha 15 évesen annyi eszed van gratulálok

Legalább Vállaj felelősséget és menj el orvoshoz az egészségedről van szó

2018. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 8 napnàl tovàbb tart a vérzés,valamint ha nem csak 1-2 napig erős a vérzés hanem folyamatosan,akkor az külön külön is baj.Nàlad mindkettő együtt.Minél gyorsabban menj orvoshoz.Ez nem maradhat így.Az okàt ki kell deriteni és kezelni.Vérszegény is lehetsz,ami nem kellemes.A maszti természetesen felerősitheti kicsit a vérzést.De csak rövid idöre.
2018. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A maszti/szex egyébként is felerősítheti a vérzést, ez nem baj. Teljesen normális.

De ettől nem kellene hosszabbnak lennie a menstruációnak. Amikor én szexelek az 5-6. nap körül, nekem is felerősödik, de ettől a hatodik napon ugyanúgy vége mint máskor.

Viszont a 13 napig tartó erős vérzés önmagában is probléma, már nyáron el kellett volna menned nődokihoz.

2018. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Amiatt ne izgulj hogy vérzéssel mész el dokihoz.Kicsit neccesebb vizsgàlat szempontjàból de azért meg tud vizsgàlni.Semmi különös.Ultrahang meg megtapogat,amit màskor is csinàl ha megvizsgàl.Erős vérzésre vannak cseppek,gyógyszerek vagy tablettat ír fel amitől beàll a mensi normàlisra.Tehàt nem kell félni.
2018. jan. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!