Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fájok alul. Pár napja...

Nagyon fájok alul. Pár napja együtt voltam a párommal, és azóta egy égő, csípő érzést érzek alul, míg a clitorisom körül egy. Nem is tudnám elmondani egy nagyon kellemetlen érzést, mintha állandóan égne. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Mint említettem, míg a clitoris körül kellemetlen égő érzést érzek mikor hozzáérek, lejjebb egy konkrét fájdalmas részt. A hüvelyem alsó részénél érzem ezt a csípő, fájdalmas érzést, de csak mikor hozzáérek. Szerencsére pont csütörtökön megyek nőgyógyászhoz, de addig is megszerettem volna kérdezni, vajon mitől lehet ez.

2018. jan. 22. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet valami fertozes vagy talan kidorzsolte..(nem kivantad elegge)
2018. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Valami vírusra tippelek, baktérium és gomba inkább folyással jár. Bármit ad a nőgyógyász, a párodat is érdemes kezelni, akkor is, ha ő tünetmentes, hogy ne kapd vissza. Kitartás.
2018. jan. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hüvelyi fertőzésre tippelnék. Hogy konkrétan milyen kórokozó okozza, azt pedig a tenyésztéses vizsgálat mondja csak meg. Ehhez mindenképpen ragaszkodj.

Ha nem fertőzés, akkor kidörzsölődés, vagy irritáció.

De ha fertőzés, akkor a párodnak is mindenképpen kérj kezelést, különben visszafertőz téged!

2018. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, és a nemi életet addig hanyagoljátok, míg ki nem lesztek mindketten kezelve!
2018. jan. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen van, utána olvastam és arra jutottam hogy valószínüleg hüvelygomba lehet a ludas. Fehér túró szerű, irritáló szagú folyás. Ha krémet, esetleg gyógyszert kapok rá mennyi idő után múlhat el?
2018. jan. 22. 18:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Pár nap alatt valószínűleg el fog múlni. De a párod is legyen kikezelve!
2018. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az hogy történhet? (Elnézést de eléggé kezdő vagyok ebben a témában)
2018. jan. 22. 19:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi hogy történhet? Mi a kérdés? Bocsi, de nem értem. 😅
2018. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát ez a megfertőzőm a páromat dolog... Mert hüvelygombával nyilván nem fogom...
2018. jan. 22. 20:42
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A pasik csak hordozzák a fertőzéseket, náluk nagyon ritkán van jelen tünet. Így tehát ha rajtad kijön, őt is kötelező kezelni, mivel lehet, hogy nála is jelen van. Ha nincs kezelve,a következő szex során megint elkapod, és te a falat kaparod majd tőle, míg nála nem lesz tünet. Ezt jó tudni. Az ilyen fertőzéseket rengeteg helyen össze lehet szedni, szóval lehet, hogy te kaptad el valahol. De jobb vigyázni, és neki is adni valami gyógyszert. Miután a nőgyógyász megtudta, mi a te fertőzésed, a barátodnak is fel tud írni bármit. Csak ezt mondd is neki, mert van, akinek nem természetes.
2018. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!