Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 hétig voltunk együtt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hétig voltunk együtt barátommal de mindenen állandóan veszekedtünk. Azt mondja legyünk nyitott kapcsolatban ez miatt?

Figyelt kérdés
Mert hogy ez szerinte így fog segíteni és mind a kettőnknek jobb lesz hogy nem veszekszünk. Megkérdeztem kivel akar lefeküdni azt mondta senkivel.. akkor minek? Tényleg lehet hogy ez segítani fog? Ezek után még lehetünk rendes kapcsolatban? Az exével évekig nyitottba voltak aztán lettek kapcsolatban de ő is mindenen veszekedett barátommal. Most mit csináljak?

2017. dec. 3. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hidd az a senki nem senki lesz, fog csajozni, haverokkal el fog menni bulizni ahol majd ugyanúgy flörtölget csajokkal és te meg majd nem mondhatsz rá semmit mert nyitottba vagytok..

Ha 2 hét alatt állandóan veszekedtem akkor lehet ideje lenne olyat keresned akivel nem veszekszel ilyen kevés időn belül állandóan..

2017. dec. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan dobnám. Két hét az mégcsak nemis kapcsolat, mégis állandóan veszeledtetek. Ennek mi értelme így??

Na meg én nyitottba se mennék bele, de ez már egyéni.

N

2017. dec. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Ez hülyeség, szerintem egy nyitott kapcsolat mindig bizonyos fokú hiányérzettel jár. Nem kapnád meg azt, amit egy normális kapcsolattól, egy szerelemtől elvárnál. Meg aztán mi lenne így a közös jövő tervezésével? Nyitott kapcsolatban hogy lehet ezt véghezvinni? Előbb-utóbb annak is eljönne az ideje. Szerintem ne menj bele, egy idő után ürességet fogsz érezni, és keresni fogod a kiutat - talán egy másik férfi segítségével.
2017. dec. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyi a lényege, ha dugni akar veled, legyél rá kész mindig.
2017. dec. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez a nyitott kapcsolat téma csak egy tök jó ürügy a szakításra. Arra gondolhat, hogy ebbe úgysem mész bele és akkor nála a lap, ami éppen piros és "kiállít" téged vele, magyarul kidob. Ha pedig belemész, eleve win szituáció neki. Én elgondolkodnék a helyedben, hogy milyen ember lehet az, aki nyitott kapcsolatra képes, mert hogy nem egy ragaszkodó, kötődő, hűséges és következetes, annyi szent. Sőt, ha tudtad ezt az elején, eleve miért jöttél össze vele?
2017. dec. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Gondoltam maximum addig maradok vele ameddig nem találok egy rendes srácot :D

És akkor szerintetek ez rendbe sem jöhet ha már tényleg nen fogunk veszekedni?

2017. dec. 3. 12:23
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg továbbra is állandóan tervez velem lenni pl egész hétvégén
2017. dec. 3. 12:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló szituba, mondja akár azt is hogy szeret meg te leszel a felesége, legjobb minden hülyeség

Menni fog máshoz és rajtad kívül még több lánynak mondja hogy “legyél velem egész hétvégén” aztán majd ha egy jön akkor azzal lesz.

Te meg majd vársz rá...

Nem lesz jobb, szerintem hagyd

2017. dec. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

"Gondoltam maximum addig maradok vele ameddig nem találok egy rendes srácot :D"


Gratulálunk, ön két kupont is nyert: 1. "Ma lehet agyatlan, holnaptól már nem! audió CD árából" és 2. "Tudatos életmód gerinccel" c. DVD előadás árából 100% kedvezményt.

2017. dec. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez egy összesen kétheti kapcsolat vagy egy felmelegített 1-2 éves újraindítása?
2017. dec. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!