Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elhúzódott menstruációm...

Nikkiiyy kérdése:

Ha elhúzódott menstruációm volt (2hét) akkor hogy számoljam ki a következő vérzés kezdetét?

Figyelt kérdés
Ha az első naptól számolom akkor a 33. napban vagyok (28 napos a ciklusom) akkor most késik? Vagy ez ilyenkor normális? Babát szeretnénk már több éve próbálkozunk de a tesztem negatív lett.

2018. jan. 23. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy a vérzés 1. napjától,igen.

Ovulációd biztos,hogy van?Szoktad nézni vagy figyelni?

2018. jan. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van ovuláció..nézték már de hogypontosan mikor sajna arra sosem tudtam rájonni.. A menstruációm nem szokott késni.. Előbb volt már hogy megjött..de később nem..
2018. jan. 23. 13:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Ovulációs teszttel próbálkozz,azzal nem nyúlhatsz mellé.:)
2018. jan. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De akkor jól számoltam és késik.. Csak nem tudom még miért.
2018. jan. 23. 15:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy minden hónapban 28 naposak a ciklusaid,de ha gondolod,tesztelj egyet.
2018. jan. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
34. Napban vagyok.. Ma reggel teszteltem de negatív lett :(
2018. jan. 24. 14:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond,legközelebb pozitív lesz!:)
2018. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
5 nap késés után semmiféle görcs nélkül tegnap véreztem.. Inkább csak a papíron volt maszatolas..barnás..ma estére már szinte semmi... Mi lehet ez? Beágyazodas????
2018. jan. 27. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!