Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S! Petefészek ciszta lehet?

S. O. S! Petefészek ciszta lehet?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hete mult el a menstruáciom , ami a szokásosnál tovább tartott és az elején borzalmas fájdalmakkal járt. A vége felé megszünt a fájdalom , aztán mikor elmúlt újra kezdődtek a hasi fájdalmak. Vakbélre tippeltem ,így be mentem az ügyeletre, ahol nem találtak semmit , sem ultrahang , sem vérkép nem mutatott ki semmi gyanusat, de azt ajánlották , hogy keressek fel egy nőgyógyászt. Alhasi fájdalmaim vannak, amik a hátam alsó tájékára is át sugároznak. Mi lehet?

2018. jan. 23. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem hátulról sugárzik előre? Bizonyos idegek a deréktájon kisugároznak alhasba.
2018. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Onnan hogy hogyha megnyomom a hasamat akkor még erősebb lesz a fájdalom.
2018. jan. 23. 18:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Az exemnek volt 2 cisztája is egyszerre, és az ultrahang látta. 1.5 - 2cm átmérője volt. Ja, és neki nem fájt a hasa csak folyása volt.
2018. jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!