Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvslygombam van, de azt...

Hüvslygombam van, de azt hittem bakterium, tegnap bevettem 1, szem antibiotikumot, abbahagyjam?

Figyelt kérdés
szoval gombam van, de azt hittem valami felfazasos bakterium es tegnap bevwttem egy szem cifloxin 500at, de tuti gomba, a gomba ellebi kup egybol hatott... szedjem azert 5 napig az antibiotikumot vagy hagyjam abba?
2018. jan. 23. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos,hogy gomba hagyjad abba,mert a gombának csak tovább árt.De szerintem el kéne menned orvoshoz is.
2018. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyd abba, ha biztos vagy benne, és receptkiváltás előtt nézd meg, hogy biztosan antimiotikumot adott a kedves orvos.
2018. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy már nem tudok orvoshoz elmenni, tegnap jöttem ki Amerikába 3 hétre nyaralni, hoztam mondenféle gyógyszert, hüvelykapszulát, döderleint. Miután betettem a kúpot, reggelre egyből abbamaradt a fehér túró szerű folyás, meg a viszketés is, (kombit vettem, tabletta es krem) úgyhogy biztos az volt
2018. jan. 23. 16:19
 4/5 A kérdező kommentje:
az antibiotikumbol tegnap délelőtt vettem be egy szemet, azt hittem először felfazas, valami baktérium, de utána olvasgatva gomba... még jó, hogy mindenre felkészültem...
2018. jan. 23. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok.Ha nem tudsz elmenni dokihoz,akkor folytasd a kúpot és mindenkepp hagyjad abba az antibiotikumot..
2018. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!