Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volina fog. Gátlót írt fel az...

Volina fog. Gátlót írt fel az orvosom! Rá van írva, hogy asztmás rohamot is okozhat, ez nekem pláne kellemetlen, mert asztmás vagyok! Lehetséges, hogy ettől rohamom lesz? Van valaki, aki asztmás és ezt a bogyót szedi?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha rá van írva, akkor nyilván lehetséges. De hihetetlen, hogy vki el tudja olvasni a tájékoztatót, ez ritka dolog):)

De szerintem hívd fel az orvosod, és kérdezd meg tőle, lehet-e probléma.

2010. jún. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Amikor elkezdtem az antidepi szedését, még két napot vártam vele, mert lehetséges mellékhatásként annyi minden volt feltüntetve, éppen csak az nem hogy macskát fogok fialni, és annak kutya lesz a keresztapja. Na ezt csak viccnek szántam így szombat este. Úgy voltam vele rosszabb már nem lehet a helyzetem elkezdtem szedni. Egyetlen egy negatív mellékhatás jelentkezett nálam, hogy álmosabb voltam két hétig, de a napi három rohamom elmulasztotta. Tehát a lehetséges, még nem azt jelenti, be is következik. De mivel asztmás beteg vagy felhívnám az orvost és megnyugtatás képpen megkérdezném őt magát a helyzetről. Mert tudat alatt benned van a félsz, hátha a gyógyszertől rohamot kapok mi lesz. És az is kiválthat ám asztmás rohamot, ha bepánikolsz, holott a gyógyszernek semmi köze hozzá. Remélem segítettem.Szép estét neked!
2010. jún. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az csak azt jelenti h volt akinél okozott (vagy rohama volt a gyógyszer szedése alatt, és nem lehetett bizonyítani h nem a gyógyszertől van)

Néhány gyógyszerre azt is ráírják h hány százalékban :)


na de biztos ami biztos azért hívd fel az orvost, csak a megnyugvás végett.

2010. jún. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam asztmás és van olyan, kimondottan az asztmára kapott gyógyszere, ami mellékhatásként asztmás rohamot okozhat :=)! Nem hittem a szememnek, amikor elolvastam! De évek óta szedi és szerencsére nincs semmi baja. Szerintem te is nyugodj meg, kérdezd meg az orvosodat és ha javasolja, nyugodtan kezdd el szedni.
2010. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!