Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Észreveszi valaki ha véletlen...

Észreveszi valaki ha véletlen 2 tampont helyez fel?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy a stressz es a gyors csere alatt nem figyeltem h kiszedtem e vagy sem. Felnyultam, nem ereztem semmit, a vérem nem ált el, jön továbbra is. Mi a teendő ?
2018. jan. 24. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Életemben egyszer fordult ilyen elő. Valószínűleg siettem, így elfelejtettem kivenni azt, ami fent volt és mosdó után felhelyeztem a másikat. Akkor vettem észre, hogy két tampon volt bennem, amikor következőre cseréltem volna és ahogy elkezdtem kifelé húzni a madzagot, akkor kijött mind a kettő. Fogalmam sincs, hogy hogy hoztam össze, de volt ilyen. Viszont ha te felnyúltál és semmit nem észlelsz, madzagot sem, semmit, akkor nem gondolnám, hogy benned maradt.
2018. jan. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:

Szerintem alkatfüggő, nekem a mini is épphogy befér, tutira észrevenném ha egy másikat is be akarnék tenni, mivelhogy az már nem menne be.

Ha nem éreztél ott semmit, akkor szerintem nincs bent bár megpróbálhatod "kinyomni" mint amikor elszakad a cérna, ha mégis bent van akkor ki fog jönni.

2018. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is minit használok, akkor nem érdemes ezen parázni hogy mi van ha bennem marad? Nem szeretnék fertőzést kapni viszont így este tizkor orvoshoz se tudok elmenni! Akkor egészen biztos hogy ha felnyúltam és nem észleltem semmit nincs ott? Elvileg már meg kellett hogy telljen mert HA bent van akkor több óraja annak...
2018. jan. 24. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!