Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szexeltem nehany napja es...

Szexeltem nehany napja es azota allandoan pisilhetnekem van es nem tudom visszatartani. Felfaztam? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés
2018. jan. 27. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
A néhány napja az mennyit takar?
2018. jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2-3 napja
2018. jan. 27. 18:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha fáj az alhasad és csíp akkor felfáztál.

Ha nem akkor lehet fertőzés is.

2018. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem felfázhattál. Ezért szokták ajánlani, hogy a nő menjen el pisilni szeretkezés után.

Igyál sokat és tartsd magad melegen, de ha nem lesz jobb, akkor hétfőn menj orvoshoz.

2018. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nászutas betegség, másnevén felfázás. Máskor szex után menj el pisilni. Kezelést neten találsz.
2018. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A felfázás igazából fertőzés. Baktérium vagy gomba. Ha nem akarsz rögtön elmenni nőgyógyászhoz (mondjuk jó lenne, ha elmennél!), akkor extrán sok folyadék, és lehet, hogy kéne ilyen gyógyszertárban kapható kombinált (baktériumra és gombára is jó) hüvelykúpot használni, plusz tusfürdő helyett intim mosakodóval mosakodni. De ha egy-két napon belül nem kezd el javulni, akkor inkább orvos!
2018. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

utananeztem

naszutas betegseg


A tünetek között szerepel a gyakori és fájdalmas vizelési inger, az alhasi fájdalom, a húgycső körüli égő, viszkető érzés, a véres vizelet, valamint a fájdalom vizelés közben és után. Esetenként akár láz és hidegrázás is előfordulhat, időnként pedig a betegeket lelkileg is megviselik a tünetek.


ez teljes mertekben igaz ram jelenleg

orvozhoz nem tudok menni, mert nincs TB-m

van itthon antibiotikumom, azt beveszem

2018. jan. 27. 18:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

nem minden antibiotikum ugyanarra a baktériumflórára van. szóval ha nem felfázásra kaptad, akkor fölösleges terhelned vele a szervezetedet.

miért nincs biztosításod? a havi 6-7 ezret mindenkinek kötelező maga után fizetnie. amúgy ha rosszul vagy, kötelező ellátniuk, akkor is, ha nem vagy biztosítva.

2018. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs tbd akkor nagyon vicces lesz, mikor megkapod a számlát az elmaradásrol plusz a büntetést és kamatokat :)


Kezdjél spórolni már mától.

2018. jan. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!