Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek vagy miért nem...

Terhes lehetek vagy miért nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
Január 5.én véres volt a vizeletem mert ismét felfáztam. Elmentem az ügyeletre és írtak fel antibiotikumot amit egy hétig szedtem. Aztán az urológiára is elmentem mert folyton véreztem a betét teljesen olyan volt. Aztán ahogy szedtem a gyógyszert egyszer csak elmúlt a vérzés és úgy néz ki rendbe jöttem. Viszont decemberben menstruáltam utoljára. Nem tudom h amikor véreset pisiltem és a betétem is olyan volt az menstruáció lehetett e. Jövöhéten kellene újra megjönnie. Teszteltem korábban de negatív lett. Párommal mostanában óvszer nélkül vtunk együtt de sose megy el bennem. Viszont félek mert mi van ha attól még terhes lehetek. Nem vagyunk már tinik huszonév közepén járunk mindketten szval sokaknak van már ilyenkor gyereke de én még nem szeretnék.
2018. jan. 29. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet gyerek hisz más gyógyszerek lehetnek hatással a fogamzásgátlóra, ha meg nem szedsz akkor még nagyobb az esélye, a megszakítás nem védekezés. Ha nem akarsz gyereket ne játsz ezzel. Várd meg még a kövi menzeszt ha akkor se jön meg akkor tesztelj.
2018. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akartok gyereket, miért esik nehezetekre a rendes védekezés?


Szerintem a január 5-ei felfázás közben menstruáltál, hiszen a betét véres volt. Gondolom, nem bepisiltél, és a véres vizeleted látszott a betéten. Annak elég jellegzetes büdös szaga van. Mondjuk fura, hogy a menstruációt nem tudod megkülönböztetni a véres vizelettől.

2018. jan. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem védekeztek így természetesen lehetsz terhes. Ha nem akarsz gyereket, akkor ne játszatok a megszakítással, az előváladéktól is lehet teherbe esni. Ha nem akartok gyereket, akkor védekezzetek normálisan.


Viszont szerintem menstruáltál. Kizártnak tartom, hogy egy húgyúti fertőzéstől véres legyen egy betét. A vér a vizeletben van, ami húgycsövön jön ki és gondolom a pisidet csak tudod még tartani.

2018. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de nem tudod megkülönböztetni a menstruációt a véres vizelettől? Atyaúristen.

Óvszerrel cédekeztek és el se megy akkor hogy lennél terhes könyörgöm.

2018. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
védekeztek *
2018. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!