Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves lány vagyok, nem soká...

16 éves lány vagyok, nem soká töltöm a 17-et és még nem jött meg?

Figyelt kérdés

Nagyon aggódok, már teljesen biztos,hogy hormonproblémám van.

Még nem menstruálok, nagyon durván szorosodom es nem no a mellem se.

Gondolom mindenkinek az lesz az első válasza h menjek dokihoz. Ilyenkor először kihez kell forduljak és mire számítsak? Milyen vizsgálatok lesznek?



2018. jan. 29. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nőgyógyászhoz vagy a háziorvoshoz, aki endokrinológushoz küld. Vérvétel a hormonvizsgálathoz, mert ultrahang is lehet, hogy megnézzék a méhet és petefészkeket.
2018. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Ugyan ilyen problémám volt nekem is kb 2 hónapja jártam végig a nőgyógyászt endokrinológust én is szőrösödöm nagyon durván és alig van mellem nekem is ráadásul vékony is vagyok. Elküldtek laborokra mellékvese 17-OH progeszteron kortoizol DHEA-s ezt nézte az endokrinológus a nőgyógyász meg az összes női hormont lekérte kétszer kellett vérvételre mennem 3. és 21. napon csinált egy ultrahangot de minden leletem negatív lett. Azt mondta semmi baj későn érő típus vagyok a másik problémákra meg kozmológust ajánlott nem mondom h neked nincs valami bajod de ugyan így jártam és a végén kiderült h semmi. Igen járd végig a dokikat így te is megnyugodsz ha van valami baj kiderül és igen én egyből ha van lehetséges magán nőgyógyászhoz/endokrinológushoz mennék van olyan aki egyben mindkettő. Ha ez nem lehetséges házi orvos beutaló, de mindenféleképp érdemes egyszerre nem sok idő eltéressél elmenni hozzájuk akkor nem kell többször vérvételre menni.
2018. jan. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!