Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves lány vagyok, lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány vagyok, lassan töltöm a 20-at. Összejöjjek egy 26 éves férfival? Korkülönbség ok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 22:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Belefér:)
2014. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Teljesen ok, én is ennyi idős vagyok, simán összejönnék egy 26 évessel.
2014. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Velem gyere ossze, 28 vagyok, nem sok a kulonbseg; )
2014. jan. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 EagleHUN ***** válasza:
7-évet szoktak mondani hogy belefér.
2014. jan. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát figyelj...

Nagy összegben mernék fogadni, hogy miért jönne össze veled egy 26 éves srác. Vagy nagyon le van maradva, vagy tudjuk mi a másik lehetőség.

Szóval 26 évesen már családon kellene kezdeni gondolkodni, te meg 20 évesen még nem akarsz gondolom...

2014. jan. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Het evet nem hallottam meg korkulonbsegre semmilyen formaban, maximum kapcsolat hosszusaganal...
2014. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
DUgást akarok látni a kérdező és a pasi közt!
2014. jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Vagy le van maradva... Ez tetszett, de megsem... Mi van ha a leanyzo komolyabb mint a sajat kortarsai?
2014. jan. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az első pár válaszolónak köszönöm, a többiekben már volt egy kicsi rosszindulat is...
2014. jan. 19. 22:37
 10/16 anonim ***** válasza:

Én 20 évesen soknak éreztem és elutasítottam.

De én elég éretlen voltam, meg egy bénuska 3 hónapos valami volt előtte, még igazán kapcsolatnak sem mondanám.

Rettegtem az újtól, féltem hogy tapasztalatlan vagyok és így nem tudom irányítani mi történjen velem, hogy rámkényszerít olyasmit is, amit nem akarnék.

Hogy visszaél azzal, hogy ő férfi, erősebb, idősebb.

Ha vannak benned ilyen félelmek és ezek erősebbek a vonzódásnál, az érzelmeknél, akkor még nem vagy érett rá.

De ha 2-3-4 évvel idősebb fiúval már jártál legalább 1 évet, nem vagy szűz, nem érzed magad halálrarémült kismadárnak... akkor érdemes megpróbálni.

Minden ember más, más életkorban más érettségi szinten. Ami nekem nem jött be, másnál attól még simán beválhat.

2014. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!